Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Gamer fejhallgató vásárlásnál...

Gamer fejhallgató vásárlásnál mire kell oda figyelni?

Figyelt kérdés
Mindenképp kell a sztereó azt tudom ,de a sztereónál van olyan ,hogy jobb sztereó vagy rosszabb ? (Nagyon nem értek hozzá) és hol lehet megnézni ,hogy milyen hangos (szerintem ez is hülyén hangzik) a mikrofon számit a legkevesebbet.A segitséget előre is köszönöm.

2018. dec. 30. 13:34
 1/2 anonim válasza:
Legfőképpen amik fontosak lehetnek: kábelhossz,térhangzás(5.1 vagy 7.1) Ezenkívűl nincs nagyon más,maximum a minőség. (Én special kinai 7.1-es biszbaszt nem vennék)
2018. dec. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Arra, hogy játékra se "gémer" fejest vegyél. Egy jobb térrle rendelkező hi-fi fejes agyonveri az összeset. Párszor megkaptam, hogy csalok, csak azért mert War Thunderben kilőttem valakit pár épületen keresztül, nem volt "gémer" fejesem, csak egyszerűen olyan tere van a fejesemnek, hogy pontosan tudtam hol van az ellenfél.
2019. jan. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!