Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Érdemes még playstation 4-et...

Érdemes még playstation 4-et venni?

Figyelt kérdés
Nemsokára úgy tudom jön az ötös.

2019. jan. 5. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, érdemes. Még nincs kint az időpont mikor jön az 5 (de tuti nem idén) szóval az minimum egy év játék nélkül:D.
2019. jan. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

2020 elejére pletykálják a PS5-öt. Ha addigra ki is jön:

- jóval drágább lesz, mint most (vagy akár akkor) egy PS4

- és akkor még nem is lesz rá elérhető annyi jó játék, mint amennyi most PS4-re. Sőt, mondhatnánk úgy is, hogyha megjelenéskor vennél egy PS5&öt, szinte tuti, hogy jóformán PS4-es játékokkal játszanál rajta.


Tehát azokkal, amikkel akár már most is tudnál játszani egy olcsóbb PS4-en. Ráadásul PS4-re annyi jó játék jelent már meg (és van még készülőben), hogyha csak azokkal játszanál, már évekre be lennél táblázva.


Szóval röviden: igen. :)

2019. jan. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Nagyon vacilálok egyébként, hogy melyiket vegyem. PS4 vs JBL boombox. Tudom teljesen más a kettő, de nekem fontos a jó zene is amit magammal tudok vinni. Viszont a kocsimban van egy eléggé komoly hangrendszer, de azt nem vihetem kerti partyba vagy egy lakásba, házibuliba. A Playstation játékok viszont eléggé hiányoznak mióta eladtam a gépemet (hogy ki tudjam fizetni a büntetésemet)
2019. jan. 6. 02:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Ebben sajnos már nem segíthetünk :D akármit is válassz jó szórakozást hozzá!
2019. jan. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!