Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Versenydrón építése gyári...

Versenydrón építése gyári drónból?

Figyelt kérdés
Van egy syma x54hw drónom, amit tegnap szédszedtem, és szeretném új alkatrészekkel felturbózni, hogy legyen egy "verseny drónom" (ki szeretném próbálni az fpv racinget, és így tudom a legolcsóbban és legegyszerűbben megtenni). Azért jutottam erre a döntésre, mert sajnos lejárt a garanciája, és nem működik. Amikor még működött elég gyors volt ezért gondoltam hogy jó lenne, de nem tudom hogy hogyan tudnám bekapcsolni az acro módot, és hogy milyen alkatrészekkel kellene felturbóznom. Köszi a válaszokat előre is. (Csak hozzáértő emberek válaszát várom)

2019. jan. 6. 10:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Acro mód nincs benne. Ha olcsón akarsz versenydrónt, akkor veszel egy olcsó drónt (mondjuk JJRC H31, mert az simán elbírja ezt a kamerát. A másik opció amit ajánlok, amit én használtam, az a JJRC H8 Mini. Sokkal agresszívabban repül, és kb 10€-ba kerül. De kisebb, ezért nehezebb raép jíteni a kamerat.), meg egy Eachine TX03 kamera-transmitter combót, és egy olcsó FPV szemüveget. Pl Shinehalo LS800D-t. És megvagy. Nem lesz Acro mód, de belekostolhatsz az FPV repülésbe. Később ha aolcsót akarsz, akkor 100€ körül már kapsz olcsóbb brushless drónt. Még kell egy táv, és lehet repülni.


De a Syma ami alapból nem működik, nem hiszem, hogy a legjobb megoldás lenne.


Az Acro mód gyakorlására ajánlom az FPV Freerider appot Google playről.

2019. jan. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Tudom hogy 2019, de meg lehet csinálni... csak ki kell cserélni mindent alkatrészt... Meg ugye be kell ruházni az alap fpv felszerelésre: fpv szemüveg, rádió, akksik, akksitöltő, forrasztó ha még nincs. Így csak a vázon tudnál spórolni, meg max a motorokon, (egy szénszálas váz kb 7e ft, 4 motor 13e ft) de azok nem hiszem hogy elég erősek egy verseny kategóriához. Szóval minden együtt kb 100 ezer forint ha a legolcsóbbat veszed mindenből. De az első zuhanásnál darabokra fog törni a műanyag váz, szóval nagyon óvatosan kell majd vele repülni (ez egy kezdő pilótának nem fog menni).

Találtam két videót ahol dji drónokat alakítanak át analóg acró drónná: https://www.youtube.com/watch?v=JQXb0NMVZS0

https://www.youtube.com/watch?v=3the1CUQqGk

2021. ápr. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!