Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Sony SS E46 hangváltóját hogy...

Sony SS E46 hangváltóját hogy tuningoljam fel?

Figyelt kérdés

Kicsit fel szeretném tuningolni a hangját a hangfalnak, mivel azt mondják a hangváltó a lelke a hangfalnak, nem akarom kihagyni.

A mélysugárzó előtt egy légmagos tekercs van, a közép előtt egy kondi(3,3 uF) és egy kis légmagos tekercs, a magas előtt egy kondi(2,2 uF). Arra gondoltam, hogy kicsit kiegészíteném ezt, mit javasoltok?

Sajnos neten talált anyagok alapján nem tudtam normálisan tervezni, mit hogy tegyek hozzá.



2019. jan. 7. 09:08
 1/2 A kérdező kommentje:
Egyébként a kondik bipoláris elkok, ezeket gondoltam mindenképp kicserélem, régiek is már.
2019. jan. 7. 09:19
 2/2 repulo ***** válasza:

Mit akarsz javítani rajta? Lyukak vannak a hangképben, vagy túlzott kiemelések?

Ha már tettek bele tekercset és nem egyszerűen kondival vágtak, biztos kiszámolták hogy mi mekkora legyen az adott hangszóró paraméterekhez és dobozmérethez.

Még az sem biztos, hogy plusz merevítéssel nem rontasz rajta.

Ha nagyon csinálni akarsz valamit, cseréld a kábeleket, vagy vidd szakemberhez.

2019. jan. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!