Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PSP iránt van egy kis érdeklőd...

PSP iránt van egy kis érdeklődésem?

Figyelt kérdés
Valakinek van nagyon jó áron jó allapotbanlévő nem 10 e forintos psp je mert van aki 20 at is kér a nagyon régi konzolért? Mert nekem van csak az sajna valamiért nem reagál se a töltésre se semmire.

2019. jan. 8. 20:49
 1/7 repulo ***** válasza:
2019. jan. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Eltévedtél, ez nem adok veszek oldal.
2019. jan. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet olcsóbban kijössz, ha inkább a nem működő PSP-det nézeted meg valakivel.


Mert, mint ahogy azt a másik kérdésednél is írtam, nem lehet tudni pontosan, hogy miért nem tölt.

Lehet, hogy csak a töltő rossz vagy csak akksit kell cserélni.

Ezek még csak ilyen pár ezer Ft-os tételek.

Amíg nem tudni pontosan, miért nem jó a mostani géped, én biztos nem vennék addig más PSP-t.

2019. jan. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Itt nem árulnak ilyet.
2019. jan. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem 10 ezerbe? Mert mennyibe kerüljön?

Neked van számomra jó állapotban lévő ps4-ed 20 ezerért? Nincs, ugye? Mert nem annyi az ára/értéle..

2019. márc. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 sonynarancs válasza:
általában van psp 7-10 ezerig dobozal kapható 13-15 e felet nem éri meg mivel régi konzol de wc unalom üzésnek vagy buszon jó szórakozás :D
2019. máj. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én eddig bárhol néztem minden hol min 16000 ért találtam de láttam már 25 ért is 10 ért még nem láttam
2020. dec. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!