Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha még nem volt...

Mit tegyek ha még nem volt barátnőm sokáig akartam de sehogy nem jött össze, ezért nagyon magam alatt vagyok/voltam és el ment az érdeklődésem minden iránt?

Figyelt kérdés
Elkezdtem kimozdulni biciklizek néha kondizok futok, de mégis ugyan olyan rossz az emberi kapcsolataim. :( Barátaim sincsenek 1 haverom van meg 10-15 ismerősöm.

2018. júl. 3. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
2018. júl. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
26
2018. júl. 3. 21:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit csinálsz, tanulsz vagy melózol, de ott is összelehet szedni új ismerősöket és eljárni ide-oda, vagy csak simán eljársz helyekre (pl. írtad, hogy kondizol), ott is lehet haverkodni. Még elég fiatal vagy, értem én, hogy szomorú vagy, mert még nem volt barátnőd, de nyugi, nem vagy még öreg. Sőt, ilyen korban már valószínűbb, hogy találsz valakit tartós kapcsolatra ;)
2018. júl. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de épp ez a gond hogy elvesztettem minden iránt az érdeklődésem
2018. júl. 4. 09:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor próbálj ki valami újat, ha az eddigi dolgok iránt már nincs érdeklődésed és meguntad őket. Biztos találsz valami izgalmasat.
2018. júl. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!