Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés

Miért nem jelenik meg semmi a tévén a UPC mediacard preview ablakában?

A műsorújság bal felső sarkában csak pörög az ikon, mintha töltene, de nem jelenik meg se kép se hang. Találkozott valaki már ilyen hibával? Mi lehet erre a megoldás? A Google-ben sem találtam rá megoldást.

Keress kérdéseket hasonló témákban: UPC, mediacard, műsorújság, Consumer Preview

jan. 11. 16:03  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan kell a csatornalistát automatikusra állítani?
Van egy Samsung Smart UHD TV-m. UPC-nél vagyok előfizető és problémám van az UPC Mediacard-dal. Mi lehet a probléma? (A teljes probléma alul a leírásban)
UPC-nél, ha Mediacard-ot választok felvétel opció nélkül, a tévével tudom rögzíteni az adást külső vincseszterre?
Új tv vásárlása előtt állok és UPC mediacarddal szeretném használni. Ven e jelentősége h az adott tv támogatja-e a DVB-C-t vagy a DVB-C2-t? Vagy csak elég a CI+ foglalat?
Philips 40PFT4201 Led Tv. Mi a probléma?
Egy Samusung UE40J5500AWXXH televízió alkalmas a UPC-s médiakártya használatára?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!