Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PS4 Slim vs PS4 Pro Full HD...

PS4 Slim vs PS4 Pro Full HD esetén?

Figyelt kérdés

A sárgakazis kínai nintendo óta életem első konzolján gondolkodom. Addig megvan, hogy az exkluzívok miatt Playstation, na de melyik?


Többnyire egy 24"-os FullHD (IPS) monitorral használnám. Ebben az esetben van észrevehető különbség a Slim és a Pro között?


Mivel van egy jó PC-m, így tényleg csak az olyan játékok érdekelnek, mint a Spider-Man, Uncharted, Horizon Zero Dawn, God of War, Detroit...


Még egy kérdés, mert tényleg nem értek a konzolokhoz. 60 fps-ről mennyire lehet beszélni ezeknél a játékoknál Slim és Pro esetén?


2019. jan. 22. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyen igények mellett jó a PS4 Slim, jóformán csak 4K-ra van a PS4 Pro, de abból sem mindegyik, vagy sok csak felskálázva megy.

A 60 fps nagyon játék függő, általánosságban sem lehet elmondani. Ennek utána kell olvasni, az adott játékkal kapcsolatban.


Egyébként jó ízlésed van, ha megtehetném csak a Horizon Zero Dawn miatt vennék egy konzolt (PS4-et), brutálisan jól néz ki, a maga ökoszisztémájával.

2019. jan. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

A te esetedben ha csak a 24" FullHD monitoron fogsz játszani és ha főleg az exkuzív játékokat, akkor én is a Slim felé tanácsollak. Igy fölöslegesen vennéd meg a Pro-t.


Az exkluzív játékokról annyit csak röviden, hogy nekem 55" 4K UHD TV-m van ezért én úgy voltam vele, hogy veszek rá PS4 Pro-t. A God of War-t valami eszméletlen grafikával és FPS el viszi a stabilan tartja a 60- at, csak úgy mint a HZD-ben vagy a Spider-Man-ban.


Azonban tényleg játék függő, mert például kevésbé jól elkészített nem exkluzív játékban mint pl.: Mafia 3 (2016) olykor beszaggat ha sok részlet jön be egyszerre a játékba, pedig fele annyira sem gép igényes mint mondjok az imént említett játékok.


Mellesleg a TV-men már kipróbáltuk barátommal a Sliem-et is. Azért van különbség nem mondom a Slim is szép munkát végez, de ha mondjuk olyan monitorom lenne, mint a tiéd akkor én nem venném meg a Pro-t, mert fölösleges.

2019. febr. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Dehát a Spider-Man és HZD lockolva van 30 fps-re még Pron is.

Egyébként a Pro mellett döntöttem, ha már lúd, legyen kövér alapon. Ki tudja, lehet lesz majd egy 4k TV-m a közeljövőben.

2019. febr. 5. 17:55
 4/4 anonim válasza:
#2 Egyébként én is ezt mondtam mikor megvettem, ha már lúd akkor legyen kövér :D Biztos, hogy évekig jó hasznát fogod venni te is a Pro nak :)
2019. febr. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!