Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri drágán venni mini...

Megéri drágán venni mini hifit otthonra zenehallgatásra?

Figyelt kérdés
Sajnos drágább márkákra mint mondjuk a bower and wilkins, vagy a dynaudio-ra nincs keretem. Esetleg egy 200-250ezer forintos mini hi-fin lehet élvezet zenéthallgatni? vagy nem érik meg az árukat?

2019. febr. 19. 16:55
 1/3 repulo ***** válasza:

Sikerült rögtön két hangfal márkát írnod elsőre.

:-)

Szerintem nem éri meg, de ez csak az én véleményem.

Azért függ az igényeidtől és a pénztárcádtól is, na meg a hely nagyságától, ahol hallgatni szeretnéd.

Még a viszonylag drágáknál is azt írják a tesztek, hogy a gyárinál jobb hangfalakat meghálálja.

Na most ebből kiindulva, egy 200.000 forintos cucchoz veszel még ennyiért hangfalat, esetleg kicsit többért, máris elég húzós.

Ha nem StockFisch demo cd-ket akarsz tesztelni, ott vannak a hálózatos erősítők, hozzá egy pár kicsit jobb polc hangfal, oszt jónapot.

Mondjuk az avx fórum apróhirdetésein ennyi pénzből egész rendes cuccot össze lehet csipegetni némi szerencsével és kitartással használtból.

2019. febr. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Használtan 200 ezerből akármelyik új minihifinél fényévekkel jobbat lehet kohozni.
2019. febr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem éri meg.
2021. nov. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!