Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 100 ezerből lehet építeni egy...

100 ezerből lehet építeni egy nagyon alap gamer gépet?

Figyelt kérdés

Milyen cuccokat raknatok bele? Jó lenne ha amúgy minden egyéb pl egér monitor kijönne 50k-ból.

Kisöcsémnek akarok egyet összerakarni, Gta V, cs:go, pubg, ezekkel játszana szívesen. És persze örülnék ha tudnék rendes különálló videokártyát venni bele.



2019. febr. 19. 23:37
 1/9 anonim válasza:
Nem! Vegyetek egy PS4-et!
2019. febr. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ps4 és még játékot is tudsz venni hozzá
2019. febr. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Lehet profi gėmer gėpet is ėpíteni 100 ezerből! Csupan a játėkok kiadási dátuma 2018 ról leugrik 2010 körülire.
2019. febr. 20. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet használtan de nem lesz tartós. Ps5 hamarosan jön így a ps4 nem éri meg. Xbox one s olcsó és simán hozza az elvártakat.
2019. febr. 20. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 repulo ***** válasza:

#5.

2021 mennyire "hamarosan"?

2019. febr. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#4 jelenleg a PS4 pro a csúcsmodell.

És szerintem is több értelme van azt venni, mint 100 ezerből összekalapálni valamit "játékra".

Még használt alkatrészekből sem jönne ki semmi jó. Az meg hogy csinálj neki valami használhatatlan dolgot, ami a pubg-t*** low-on 20Fps-sel viszi... Na annak nincs értelme.

***Amúgy is egy olyan játék aminek magas a gépigénye.

2019. febr. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez a ps5 már nem éri meg a ps4 kb 2 éve ezt nyomjátok.
2019. febr. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem értem ezeket az embereket. "Vegyél PS-t", ember, azon is lehet vajon PC játékokat játszani? :D Gondolom nem viccből akar PC-t.


100e-ből... lehet, de a legmodernebb játékok közül nem sokat fog vinni. A PUBG esélytelen, mivel az egy nagyon rosszul optimalizált játék, de a CS:GO az futni fog és a GTAV is.


Én tavaly októberben vettem egy alap gépet, akkor kb. 120e-be került, azóta olcsóbb. GTAV közepes beállításokkal 1080p-ben futott gyönyörűen. PUBG-vel és CS:GO-val nem teszteltem, viszont pár referencia: F1 2018 legalacsonyabb beállításokkal, Fortnite 1080p-ben legmagasabb látótávval, COD:MW Remastered 1080p közepes, ETS2 1080p magas.


Konfig:


- Mobo: ASRock AB350M-HDV (legolcsóbb B350-es lap, de remekül teszi a dolgát)


- CPU: Ryzen 3 2200G (középkategóriás proci beépített Vega 8-cal, így nincs szükség videokártyára, meglepően erős egy integrált GPU-hoz képest. A proci kényelmesen overclockolható 3.8GHz-re, 3.9GHz ha szerencséd van, az iGPU szintén húzható, de azzal sokat nem próbálkoztam, kb. 1300-1400MHz-ig jó)


- RAM: 2x4GB Crucial Ballistix Sport LT, 2400MHz (sajnos a Ryzen procik nagyon igénylik a gyorsabb RAM-okat, ezért a 2400MHz az nem olyan jó, viszont én kényelmesen fel tudtam húzni 2800MHz-re, ami már elfogadható egy Ryzennek is)


- Táp: Cooler Master Elite V3 300W (alsókategória, de megbízható)


- Ház: Kolink Stronghold (nevetségesen olcsó, mégis teli edzett üveg oldal, vízhűtésnek hely elöl és felül, remek vétel. Ugyanakkor azt megjegyzem, hogy a vízhűtésre tervezett ATX házba egy mATX alaplap videokártya nélkül elég viccesen néz ki, szóval ha gondolod nézz körül a kisebb házak körül, hátha találsz valami jót)


- Tárhely: 1TB WD Blue EZEX (ismételten, alsókategória, de megbízható)


Ez a gép a PCX-nél jelenleg 103 ezer. Arra ügyelj, hogy az alaplap régebbi a procinál és ezért alapból nem támogatja, szükség van BIOS frissítésre. Ha tudsz BIOS-t frissíteni, akkor erre készült fel, ha nem, akkor a PCX 2500-ért megcsinálja.


Kiegészítők:


- Egér+bill: Cooler Master Devastator 2 vagy 3, 9 ezer körül vannak, ezért kapsz egy háttérvilágításos mecha-membrános billentyűzetet és egy 5 gombos gamer egeret. Mindkettővel rendkívül elégedett vagyok.


- Monitor: Philips 243V7QDSB, 35 ezer. 24 colos, ultrakeskeny perem, kifejezetten szép képet ad.


Mást én nem vettem, de ha kell valami nézz szét PCX-en, én már többször rendeltem onnan korábban is és sosem volt gond, gyorsak, pontosak, olcsóak. (ezért a sok fényezésért akár már fizethetnének is nekem :D)


Nekem ez cakompakk 163 ezer volt, de azóta csökkentek az árak, most kb. 150 ezer körül van.

2019. febr. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Simán lehet egy low budget gépet összerakni.


Alaplap: amibe bele megy a proci xd.


proci: ryzen 3 1200


ram: 8gb ddr4


táp: min 400 watt


vidikari: gtx 760 2gb, vagy rx 570/580 (ez a pénzedtől függ)

2019. márc. 3. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!