Szerintetek ez átverés?

Figyelt kérdés

[link]


Ez az eladó gyanúsan olcsón árul termékeket, például ez az Ipad 2018. Ebayen keresgéltem, de még az USA ból sem találtam nagyon ilyen olcsón.

Az eladó azt állítja, hogy a vámköltségeket is fizeti.

Elég sok pozitív értékelése van az eladónak, de az olcsóság túl gyanús.


Szerintetek hol lehet a buktató ebben, ha egyáltalán van? Ti vásárolnátok tőle?



2019. márc. 15. 15:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szövegértelmezés:


"Vámot én intézem neked nem jár plusz költséggel."

"Vámot én intézem neked nem jár plusz költséggel."

"Vámot én intézem neked nem jár plusz költséggel."

"Vámot én intézem neked nem jár plusz költséggel."

"Vámot én intézem neked nem jár plusz költséggel."

2019. márc. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szövegértelmezés.

Te mindent elhiszel?

2019. márc. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

71 vagy 115 ezer boltból ! Nem mindegy ?


Én is megtudtam venni istyle ban .. de kispályások egyesek ! 😀

2019. márc. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

#12


Fórumokon gyakran lehet találkozni hozzád hasonlókkal, akik képtelenek a realitások felmérésére.

Egyik véglet, aki nem veszi észre a nyilvánvaló átveréseket sem.

Másik véglet, aki mindenben rosszat lát, józan mérlegelésre képtelen.

Magamról annyit, hogy nem tegnap kezdtem az ipart, jól ismerem a hazai és külföldi rendeléseket, illetve vásároltam már sokat, de még a témával kapcsolatos fórumokon is szoktam tájékozódni, ismerek szélhámosságokat is.

Téged nagyjából életképtelennek gondollak, de egyébként meg azt képzelsz be a sötét fejedbe, amit akarsz.

2019. márc. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Aki ötször leírja ugyanazt csak hogy nyomatékot adjon a primitívségének, az inkább életképtelen.
2019. márc. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Pedig ezt az eljárást szoktam alkalmazni ezen az oldalon, amikor valaki nem tud olvasni, azaz gyengébb felfogású és segítségre szorul szegény.

Hátha így jobban észreveszi, ha kiveri a szemét.

De ez jellemző, hogy aki nem tud olvasni, nem ám restellné magát, inkább még ő vergődik. Ezáltal igyekszik kompenzálni, hogy mennyire buta volt.

Szerintem annyi eszed sem volt, hogy elolvasd a vásárlók nem kevés visszajelzését, de a primitív rosszindulat, az igen. Ez is jellemző persze, ezeknél az eseteknél.

2019. márc. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Emberek köszönöm a válaszokat, de az ilyesfajta személyes vitának semmi értelme.
2019. márc. 16. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!