Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra F Szelepfedél...

Davee22 kérdése:

Opel Astra F Szelepfedél tömítés csere lenne. A pasztát és a dzsuvát féktisztító folyadék hiányában mivel takaritsam le? Ha hullik bele aprób piszok paszta darabkák hogyan tudnám kiszedni?

Figyelt kérdés
2017. júl. 7. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát egy párat már cseréltem, de volt néhány mekkmester, aki azt is agyonsziloplasztozta.

Nem kell oda semmi, ronggyal törölgesd le, és lehetőleg ne az olajtérbe szórd a retket.

Új tömítés csak, majd a 6-os csavarokat finoman húzd meg, ne húzd túl! Ennyi a művelet, ha hányja ki onnan az olajat úgy is, akkor nem tömítés hiba, hanem valószínű nagy a karternyomás.

Kopott a motor, és orrán száján nyomja ki az olajat magából.

2017. júl. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"Féktisztító folyadék hiányában" Ahol tudsz venni szelepfedél tömítést, ugyanott árulnak féktisztítót is. És ahogy előttem írták, nem kell oda semmi paszta meg kenőcs a tömítésen kívül.
2017. júl. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy rongyot tömködök az olajtérbe, hogy ne hulljon bele a dzsuva és sniccerrel távolítom el a régi pasztát.
2017. júl. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem én vettem a tömitést ugy hogy ez van sajna :(
2017. júl. 8. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!