Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Olyan DVD lejátszót érdemes...

Olyan DVD lejátszót érdemes javítani ami nem játssza le a dvd filmet?

Figyelt kérdés
9 ezerért már újat kap az ember . Szerelőnél meg kérdéses,hogy mennyibe kerülne. Melyik lenne jó döntés venni egy új dvd lejátszót vagy megcsináltatni szerelővel ? 5-6 ezernél szerintem nem kérne el kevesebbet. Majdnem 1 új dvd lejátszó ára. Melyik lenne jó döntés ?

2019. márc. 18. 09:36
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Kezdem azt érezni,hogy tényleg nem éri meg vele küszködni.

" Szíjcsere, meg a lencse tisztítása és van esély arra is, hogy akár 200 forintért meg tudnám javítani. Ja, mármint csak magamnak, a szervizemben. " Mennyit kérnél szervízben azért amit te magadnak 200 ft ért csinálnál meg más embernek meg mennyiért ezért a két problémáért (ha ez a baja egyáltalán) ?

2019. márc. 18. 10:45
 12/21 A kérdező kommentje:
Biztos nem nagy tömegek szokták behordani szervizbe a dvd lejátszóikat én erre tippelek.
2019. márc. 18. 10:52
 13/21 A kérdező kommentje:
75%-os válaszadót kérdezem aki azt írta ,hogy szervize van. Beszokták még a mai napig is hordani a lejátszóikat az ilyen helyekre sokan ?
2019. márc. 18. 10:54
 14/21 anonim ***** válasza:

"Mennyit kérnél szervízben azért amit te magadnak 200 ft ért csinálnál meg más embernek meg mennyiért "

Ha pl, széthullikk a bele, mert leejtették, vagy törnek a műanyag alkatrészek, rohadnak a gumik, porlad a szigetelés, törik a vezető fólia sáv, stb?

Ez mindig egyéni. Van úgy, hogy azt is megbánom, hogy aznap felkeltem.

2019. márc. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

A kérdés költői, mert amikor leálltam a VHS javításával, már csak TV-ket vállaltam, így a DVD-korszak nekem nagyjából kimaradt.

Néhány becsúszott persze, azok tapasztalata alapján írtam előbb, de alapvetően nem foglalkozom ilyenekkel.

Viszont minden vállalkozás úgy igyekszik árajánlatot adni, hogy az kölcsönösen megérje az ügyfélnek is, meg a cégnek is.

Ennek pedig az a módja, hogy telefonon érdeklődnek általában.

Meg lehet egyezni abban is, hogy a vizsgálat, belenézés legyen ingyenes, azután majd elválik.

2019. márc. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

értem . A kérdésnél maradjunk. Úgy gondolom,hogy ti jobban értetek hozzá mint én. A kérdés az az,hogy én ,hogy járok jobban ilyen vadonatúj dvd lejátszók láttán ?

[link]

2019. márc. 18. 11:08
 17/21 A kérdező kommentje:
9590 forintos lejátszóval szemezem. Melyik érné meg nekem jobban vajon a javítás vagy egy új dvd lejátszó vásárlása ? Mennyit kérhetne el a szerező ugyan ? Benne van a pakliban,hogy egy új dvd lejátszó árát ?
2019. márc. 18. 11:10
 18/21 A kérdező kommentje:
Amit küldtem az egészet másoljátok be,hogy ha meg akarjátok nézni amit küldtem !!!!!
2019. márc. 18. 11:13
 19/21 anonim ***** válasza:

Visszakérdezek. Hátha akkor dönteni tudsz.

Megérne neked 9 ezerért egy vadonatúj DVD lejátszó amire kapsz 1 vagy 2 év garanciát, vagy inkább megcsináltatod a régit.

Utóbbi esetben lehet, hogy kevesebbe kerül, viszont lehet 2-3 hónap múlva megint előjöhet a hiba és akkor lehet többe lesz, mint az új.

Persze az is lehet, hogy megint nem lesz évekig semmi baja.


Tehát döntsd el. Kockáztatsz a régivel kevesebb költséggel, vagy 1-2 év nyugi kicsit drágábban.


Én nem tudok dönteni helyetted, mert pár éve már egyáltalán nem használok optikai adathordozót.

2019. márc. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Így belegondolva normális ésszel inkább vesz az ember egy újat . Gondolom így belegondolva te ti így döntenétek. Én azért használok még mindig lejátszót mert kb.500-600 lemezt nem akarok kukázni !
2019. márc. 18. 15:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!