Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés

Mi lenne a legeslegjobb döntés számomra elvinni szerelőhöz az elromlott ősrégi működésképtelen VHS, Videó magnós, videó lejátszómat vagy adjam le szelektívként oda ahol átveszik? Pénzé tehető még ez hibásan?

Megéri nekem megjavíttatnom szerelővel és úgy eladni vagy fölösleges és ne foglalkozzak vele mert én megyek minuszba vele ? Ilyen videó,vhs lejátszóra szól a kérdés:

[link]

2016 óta úgy tudom,hogy nem gyártják már ezeket ! Mennyit kaphatnék egy ilyenért,hogy ha eladnám és teljesen működőképes állapotban lenne ? Javaslatokat várok,hogy mit csináljak ! Köszönöm előre is kedves válaszadók.

Keress kérdéseket hasonló témákban: videólejátszó, VHS, kazetta, retró, film, VHS lejátszó, pénz, videó

márc. 25. 11:05  Privát üzenet  

A válaszok
workdev nevű felhasználó válasza:

Patent állapotban kapnál érte vagy háromezret.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont márc. 25. 11:12 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

az f'sza ár. Megcsináltatni lehet drágább lenne

# 2/5Időpont márc. 25. 14:37 Privát üzenet
workdev nevű felhasználó válasza:

Kutya nem használ már vhs-et.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont márc. 25. 15:00 Privát üzenet
Hányszor írod még ki a kérdést? Nem unod?

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont márc. 25. 23:18 Privát üzenet
lehet 500 ft-ot ad érte valaki akinek alkatrésznek kell. hirdets meg ujra meg ujra.

A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont márc. 26. 12:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek jó döntés lenne egy ilyen laptop Lenovo 80xl00ddhv webes böngészésre, filmezésre és néha pár játékra?
Hogyan kell hátradönteni?
Mit vegyek? (. )
Szerintetek melyik a jobb döntés? Castone W-12SD vagy Voice-Kraft LK-618-12 hangfal.100 fős kültéri bulira kellene. Úgy gondolom 30000-40000ft-ért ezek a legjobbak ár-érték...
Van egy ősrégi, Philips videómagnóm, amit földobtam a jófogásra. Az egyik érdeklődő rákérdezett, hogy "hány fejes"? Hol tudok annak utánanézni?
Szerintetek ez milyen tablet lehet? :

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!