Mi lenne a legeslegjobb döntés számomra elvinni szerelőhöz az elromlott ősrégi működésképtelen VHS, Videó magnós, videó lejátszómat vagy adjam le szelektívként oda ahol átveszik? Pénzé tehető még ez hibásan?

Figyelt kérdés

Megéri nekem megjavíttatnom szerelővel és úgy eladni vagy fölösleges és ne foglalkozzak vele mert én megyek minuszba vele ? Ilyen videó,vhs lejátszóra szól a kérdés:

[link]


2016 óta úgy tudom,hogy nem gyártják már ezeket ! Mennyit kaphatnék egy ilyenért,hogy ha eladnám és teljesen működőképes állapotban lenne ? Javaslatokat várok,hogy mit csináljak ! Köszönöm előre is kedves válaszadók.



2019. márc. 25. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Patent állapotban kapnál érte vagy háromezret.
2019. márc. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az f'sza ár. Megcsináltatni lehet drágább lenne
2019. márc. 25. 14:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Kutya nem használ már vhs-et.
2019. márc. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hányszor írod még ki a kérdést? Nem unod?
2019. márc. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
lehet 500 ft-ot ad érte valaki akinek alkatrésznek kell. hirdets meg ujra meg ujra.
2019. márc. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!