Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Játék első betöltésekor miért...

Játék első betöltésekor miért írja a Playstation3 204 GB szabad tárhely mellett, hogy nincs elég tárhelyem?

Figyelt kérdés

Vettem két játékot Playstation 3-hoz (lemezen, nem a Playstore-ból). Az egyikre azt írta, hogy nincs elegendő tárhelyem, ezért nem tudja telepíteni. Megpróbáltam a másikat, azt gond nélkül betöltötte.

A System information szerint 204 GB szabad tárhelyem van a 232 Gb-ból.

Találkozott már valaki ilyen problémával? Hogy lehet megoldani?



2019. ápr. 5. 09:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztosan Ps3-hoz van a játék?Ha igen probálj meg tárhelyet felszabaditani
2019. ápr. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Természetesen PS3-hoz van a játék, eredeti, és el is indult, csak amikor a játék főmenüjét kellett volna behoznia akkor írta ki, hogy nincs elég tárhely (szerinte).

Pedig 204 GB-on el kellene férnie a kb. 1-2 GB-os mentésnek.

Viszont megoldódott a probléma. Áramtalanítottam a gépet egy napra és utána gond nélkül lementette és betöltötte a játékot.

2019. ápr. 8. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!