Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés

Átverés vagy pedig igazi nyeremény?

A Google szerint én lettem az aki elvégezte az 5 milliárdadik Google keresést.

A következő linkenkeresztül értesítettek.

[link]

Az üzenet szövege a következő:

"Te végezted el az 5 milliárdadik Google keresést.

Te lettél kiválasztva az 5 milliárdadik google keresés győztesének néhány perccel ezelőtt a rendszerünk által!"

Ezután leírják, hogy ki volt a tavalyi nyertes (Brad Jankins Brüsszelből, Belgiumból) és hogy egy Samsung KU6179 Ultra HD TV-t nyert 2018.05.14.-én az 5 milliárdadik Google keresésével. Ezután közli, hogy három rejtett díj között választhatok. Időkorlát is van, ami 15 perc.

Lentebb pedig a friss győztesek láthatóak.

Mi lehet ez?

Keress kérdéseket hasonló témákban: átverés, győztes, keresés, milliárd

ápr. 5. 19:40  Privát üzenet  

A válaszok
grafno nevű felhasználó válasza:

Szerintem naponta lemegy pár milliárd keresés. Nem hiszem, hogy te lennel az. Keress rá angolul, hátha kidob valamit, vagy kérdezz rá a gugli el l, de szerintem valami van a gépeden. Javaslok egy virusirtot.

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont ápr. 5. 19:44 Privát üzenet
workdev nevű felhasználó válasza:

Egyszerű popup lesz, az email címedre hajtanak. Az igazán hülyéket esetleg még arra is ráveszik, hogy küldjenek x dollár "regisztrációs/akármilyen" díjat. Ami túl szép ahhoz, hogy igaz legyen az általában nem is az.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont ápr. 5. 19:54 Privát üzenet
100 % hogy csalás.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont ápr. 5. 19:54 Privát üzenet
Kolompár Achillesz nevű felhasználó válasza:

Nyilván átverés.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont ápr. 5. 19:55 Privát üzenet
Ezt válaszra sem tudom méltatni.

A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont ápr. 5. 21:20 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A vírusirtóm szerint biztonságos az oldal. Az url mellett pedig egy lakat volt látható.

Véleményeket szeretnék csak olvasni. Köszönöm a hozzászólásokat.

# 6/8Időpont ápr. 5. 22:32 Privát üzenet
Átverés hát. Velem is többször előfordult, hogy e szerint én végeztem el az 5 milliárdadik Google keresést... Másrészt pedig, ha belegondolunk abba, hogy a Földön több milliárdan élnek, akkor már réges rég túl vagyunk az 5 milliárdadik Google keresésen. Bár sajnos először én is továbbkattintottam az oldalon, de amikor meg kellet volna adni a bankkártya adataimat, na akkor elhagytam az oldalt. Szóval, a jó q... anyjukat!

A válaszíró 24%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont ápr. 17. 23:25 Privát üzenet
Kamu. Nekem tegnap és ma is kidobta, ugyan azon az oldalon.

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont ápr. 27. 20:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Casinóban a játékgépek én a nyeremény duplázása random, vagy ha elég ideig jegyezném őket, akkor kitudnám számítani, hogy mi fog következni? Mért megfigyeltem, hogy mindig...
Tudtok olyan boltot ahol Black Fridaykor igazi leárazások vannak amikre tényleg megéri lecsapni?
Mi a véleményetek a luckypackról?
Melyek a legjobb poker oldalak ahol igazából lehet, igazi pénzben játszani amit meg is kapsz utána?
Szerintetek ez a nyereményjáték igazi vagy átverés?
A rejtvény lapokban a nyeremények igaziak?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!