Átverés vagy pedig igazi nyeremény?

Figyelt kérdés

A Google szerint én lettem az aki elvégezte az 5 milliárdadik Google keresést.


A következő linkenkeresztül értesítettek.


[link]


Az üzenet szövege a következő:


"Te végezted el az 5 milliárdadik Google keresést.

Te lettél kiválasztva az 5 milliárdadik google keresés győztesének néhány perccel ezelőtt a rendszerünk által!"


Ezután leírják, hogy ki volt a tavalyi nyertes (Brad Jankins Brüsszelből, Belgiumból) és hogy egy Samsung KU6179 Ultra HD TV-t nyert 2018.05.14.-én az 5 milliárdadik Google keresésével. Ezután közli, hogy három rejtett díj között választhatok. Időkorlát is van, ami 15 perc.

Lentebb pedig a friss győztesek láthatóak.

Mi lehet ez?



2019. ápr. 5. 19:40
 1/8 grafno ***** válasza:
Szerintem naponta lemegy pár milliárd keresés. Nem hiszem, hogy te lennel az. Keress rá angolul, hátha kidob valamit, vagy kérdezz rá a gugli el l, de szerintem valami van a gépeden. Javaslok egy virusirtot.
2019. ápr. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű popup lesz, az email címedre hajtanak. Az igazán hülyéket esetleg még arra is ráveszik, hogy küldjenek x dollár "regisztrációs/akármilyen" díjat. Ami túl szép ahhoz, hogy igaz legyen az általában nem is az.
2019. ápr. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100 % hogy csalás.
2019. ápr. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván átverés.
2019. ápr. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Ezt válaszra sem tudom méltatni.
2019. ápr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A vírusirtóm szerint biztonságos az oldal. Az url mellett pedig egy lakat volt látható.


Véleményeket szeretnék csak olvasni. Köszönöm a hozzászólásokat.

2019. ápr. 5. 22:32
 7/8 anonim válasza:
Átverés hát. Velem is többször előfordult, hogy e szerint én végeztem el az 5 milliárdadik Google keresést... Másrészt pedig, ha belegondolunk abba, hogy a Földön több milliárdan élnek, akkor már réges rég túl vagyunk az 5 milliárdadik Google keresésen. Bár sajnos először én is továbbkattintottam az oldalon, de amikor meg kellet volna adni a bankkártya adataimat, na akkor elhagytam az oldalt. Szóval, a jó q... anyjukat!
2019. ápr. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kamu. Nekem tegnap és ma is kidobta, ugyan azon az oldalon.
2019. ápr. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!