Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Bluethooth és jack csatlakozó...

Bluethooth és jack csatlakozó nélküli tv-vel fej-fülhallgató?

Figyelt kérdés
Tv vásárlásnál nem gondoltam ezeket lényegesnek, már késő bánat. Aztán néha csak jó lenne használni. Vettem egy bluetooth adó-vevőt, ami nem akar működni. Átalakítóval próbáltam jack híján. Laptoppal simán ment kikapcsolt bluetooth mellett, bluetooth-os fülhallgatóval, tv-ben nem. Aztán vettem egy talpas fejhallgatót (vezeték nélküli de nem bluetoothos) de ez sem megy a tv-vel. Átalakitóval és nélküle is működik laptoppal, szóval itt már azt se lehet mondani, hogy rosszul van összekötve. Bár átalakítóval recsegett rendesen. Hogy a fenébe lehetne használni?
2019. ápr. 10. 16:34
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Én nem sz**ok rá, de nincs hozzá kábelem még. Sokmindent írtatok, holnap szerzek valamit. És tényleg köszi mindent!
2019. ápr. 11. 16:42
 12/12 A kérdező kommentje:
Mégegyszer köszi mindent! Az a toslink -> arc dolog bejött!
2019. ápr. 17. 09:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!