Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Házimozi erősítő elhallgat,...

Házimozi erősítő elhallgat, ha a TV forrása pendrive. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
LG háimozit szeretném összekötni a TV-vel úgy, hogy TV-n pendrive a forrás, és így néznék filmeket. Jelenleg egy sima Scar kábel teszi a dolgát, amikor TV adást nézek, szépen kiviszi a hangot az erősítőre is. Viszont mikor átváltok pendrivera, akkor már csak a TV szól. Ezt nem igazán értem, de biztos van rá megoldás. Működhet, ha pl TV jack kimenetelét kötném őssze a házimozi RCA bemenetével (jack-rca kábel). Illetve van más megoldás is? Van még coponent, illetve optikai kábel bemenet a hifin.

2019. ápr. 17. 18:04
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
De, rosszul írtam, Hyundai DLF39285SMART :)
2019. ápr. 17. 19:06
 12/17 A kérdező kommentje:
Amugy stimmel az alaplap, amit küldtél. Akkor most mit kössek össze mivel srácok? Lassan mindent bedugok mindenhova :)
2019. ápr. 17. 19:08
 13/17 repulo ***** válasza:
Jack RCA madzag kell neked. :-)
2019. ápr. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Jól sejtettem akkor, köszi
2019. ápr. 17. 19:21
 15/17 repulo ***** válasza:
Szívesen!
2019. ápr. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Írok ha kipróbáltam, pár napon belül beszerzek egy kábelt, de elöljáróban mindkettőtöknek megy a pacsi
2019. ápr. 17. 19:39
 17/17 A kérdező kommentje:
Működött a jack-aux megoldás. Egy pillanatra megijedtem, hogy nem szól, aztán a TV menüben a fejhallgatót át kellett még billenteni Line kimenetre. Köszi mégegyszer
2019. ápr. 18. 15:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!