Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy 120 erez forint körüli...

Egy 120 erez forint körüli 110 cm átmérőjű 4k-s Samsung tv képernyője betört. Mennyibe kerülhet azt megjavíttatni?

Figyelt kérdés
Gondolom nem olcsó muri, mert ha annyiba kerülne mint maga a tv akkor inkább veszek újat.

2019. ápr. 19. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt itt akárki megmondja, hogy nem gazdaságos, de pontosabbat a Samsung szerviztől tudsz meg, csak egy telefon az egész.

Ilyeneket javítok, de én sem tudom pontosan az ő áraikat, honnan is tudnám.

2019. ápr. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gtk
2019. ápr. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

SZerinted mi kerül sokba egy ilyen tévén?

A műanyag doboz, a láb, a tápegység, a panel... vagy a kijelző.


Kb. a tévé új árának kétharmadába, háromnegyedébe fog kerülni a kijelző, plusz a munkadíj.


Szemlélet kérdése a döntés. Bő tíz éve vettem egy méregdrága S-PVA paneles Samsung monitort (971P), pár hetes korában beleesett a fölötte lévő vitrin üvege, egy kb. 10 centi hosszú fél centi széles sérülést okozva a képernyőn, ahol attól kezdve fehéren világított.


Ismerős cégén keresztül a panel ára az új ár kétharmada volt, de kicseréltem magamnak, mert mindent szeretek addig használni, ameddig javítható, ennyivel is kevesebb a hulladék.

Mai napig ez van használatban napi 8-10 órában.

2019. ápr. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!