Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés

Miért nem működik FIFA19-ben a kocka? (Löves)

Pár napja még működött, most bekapcdoltam újra és nem tudom rárúgni a labdát mert nyomom és semmi

Keress kérdéseket hasonló témákban: FIFA, PlayStation, futball, konzol, kontroller

ápr. 19. 11:30  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Rájöttem szóval leírom ha valakinek esetleg segít :D a control settingset át kell állítani advancedre, mert valami miatt two buttonra állítódott

# 1/1Időpont ápr. 19. 12:09 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Cubezz.com-ról való rubik-kocka rendelés kiszállításának működésének megtudakolása céljából létrejött kérdés, amely rövid tartalmának leírása a következőképpen néz ki: Hogyan...
Ha valaki túl sok számítógépes játékkal játszik, akkor ő kocka, viszont ha valaki ugyanennyi időt tölt el a Facebookon, akkor ő nem. Hogyan is működik a dolog?
Verseny Rubik kockát szeretnék rendelni cubezz.com vagy lightake.com oldalrol Hogyan működik a rendelés, lehet utánvéttel, készpénzzel fizetni? Nincs szükség pay-pal-ra,...
Külföldről hogy működik a rubik kocka rendelés?
Az lenne a problémám hogy az internetem működik rendesen de amikor a d-linkel próbálom összerakni akkor nem ismeri fel, a böngészőbe be írva se hozza be a router menüjét Win7 en...
Ma vettem egy cs1.6 steam játékot, a játék működik minden, felmegyek a szerora es amikor megyek, az eger magatol felrantodik, miert van ez?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!