Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ez tényleg igaz, mindennap...

Ez tényleg igaz, mindennap kapcsoljam le az áramelosztót és a szünetmentes tápegységet vagy áramtalanítsam?

Figyelt kérdés

Ezt írták nekem Prohardver-en:

Használj kapcsolós elosztót és mindig, mindent kapcsolj ki, részben a hosszabb élettartam miatt, részben áram-takarékossági okokból.



Sokat olvastam róla fórumokon hogy csak kárt teszek bennük, de szerintem nyáron jó mert ha nem vagyok itthon és el kezd dörögni villámlani nem csap beléjük a villám, meg ha áram ingadozás van akkor se lesz semmi gond.



Tévét, Videómagnót, Hifit, DVD lejátszót, Házimozit, is be dugtam az áramelosztóba. Akkor mindennap kapcsoljam le az elosztót?


A PC-t, a Monitort, Routert a szünetmentes tápegységbe dugtam be, akkor ezt is kapcsoljam ki mindennap?


Mennyivel lesznek így tartósabbak a cuccaim?



2019. ápr. 19. 16:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Hosszan kell nyomni a ki kapcsoló gombot hogy a PC-ből Monitorból Routerből el menjen az áram, de továbbra is búg, csak akkor hallgat el ha ki húzóm a hálózatból."


És akkor most mi a kérdés?

Ha tudod hogyan kell, kikapcsolhatod ha úgy tetszik.

2019. ápr. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Ki kapcsolóm miért búg még mindig?


Pedig már nincs áram a monitorba PC-be Routerbe se.

2019. ápr. 20. 09:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!