Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kazettás magnósok! Az Onkyo...

Kazettás magnósok! Az Onkyo Integra TA2550 típusú deck távirányítható-e vagy sem?

Figyelt kérdés
Jó pár éve használtan vettem távirányító nélkül, és szerencsére tökéletesen működik, de az univerzális távirányítókkal nem sikerült működésre bírni. Láttam egy hirdetést, ahol a TA2570 típust tívirányítóval hirdetik, ezért jutott eszembe, hátha távirányítható a kisebb testvér' is.

2019. ápr. 26. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha kapcsolási rajz és kezelési utasítás sem található, anélkül is kivehető a képeken a Remote Sensor:

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=DHHN5ZFNcKM

Másikon nincs:

[link]

2019. ápr. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az egyértelmű, teljesen meggyőző választ.
2019. ápr. 26. 12:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért ez egyáltalán nem ilyen egyértelmű ám!

Nincs rajta infravörös szenzor, ez igaz, tehát önmagában nem távirányítható. Azonban az RI felirat az Onkyo saját Remote Interactive rendszerét jelöli, azaz ha van más, távirányítható Onkyo RI kompatibilis eszköz, az hátul összedrótozható ezzel, és bizonyos funkciók elérhetőek lesznek a távirányítóval.

2019. dec. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem mégis csak egyszerű, mint a pofon. Én csak arra voltam kíváncsi, hogy önmagában, önállóan távirányítható-e, és úgy sajnos nem. Azt tudom, hogy a hátsó csatlakozó segítségével a saját hifi tornyába rendezgetve mindenre képes...
2019. dec. 15. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!