Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen hangrendszert ajánlanát...

Milyen hangrendszert ajánlanátok 60 és 100. 000 között?

Figyelt kérdés

2.1-ben gondolkoztam, ami nagyon szépen vissza adja a mély hangokat. Nem feltétel, de előny a bluetooth csatlakozás. Minőségi hangzást és belső elektronikát várok, amennyire ez lehetséges ennyi pénzért.

Egy 20nm2-nél kisebb szobában használnám. Sok filmet és sorozatot nézek, illetve zene is szól mindig, amit szeretnék a lehető legjobban élvezni is viszont sajnos csak ennyit tudok rászánni. 100-ból jöjjön ki.


Köszönöm.



2019. máj. 12. 19:03
 1/10 repulo ***** válasza:
0%

Ha minőségi hangzást szeretnél, akkor tegyél hozzá legalább még egy nullát, ha meg az alkatrészek is minőségben kellenek, az így kapott összeget szorozd meg egy tetszőleges 1-nél nagyobb számmal.

Akkor jársz a legjobban, ha elmész egy üzletbe és meghallgatás alapján azt veszed, aminek tetszik a hangja.

2019. máj. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Azt hittem érthető volt, hogy mivel nem vagyok milliomos nem tudok annyi pénzt szánni erre.

Szóval a lehető legjobb legyen ennyiből.


Vagy azt mondod, hogy ha csak nem költ az ember 2 millát rá, akkor mindegy, hogy 20E vagy 100E van ráköltve a dologra?

2019. máj. 12. 19:29
 3/10 repulo ***** válasza:
71%

Nem mindegy, de a minőség és a 2.1 eléggé antagonisztikus dolog.

Ha egy pár szereó hangfal minőségi, nincs szükség a .1-re, mert rendes mélysugárzó van benne.

Azért írtam hogy menj el hallgatózni, mert te tudod neked mi a minőség és arra mennyit vagy hajlandó áldozni.

2019. máj. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 repulo ***** válasza:
55%

De hogy valamit mondjak is, ez talán egy meghallgatást megér. Edifier-ből találsz 2.1-et is , ha nagyon ragaszkodsz hozzá.

[link]

2019. máj. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ilyen válaszokat vár(ok)tam, mint az utolsó két válaszod.

Ez segít választani. Az Edifiert olvastam már egy fórumon, hogy nem rossz választás ezekben az árkategóriákban.

2019. máj. 12. 22:23
 6/10 anonim ***** válasza:
46%
Mindenkinek mást jelent a minőség. Van, akinek annyi elég, hogy dübörög, más színpadképet vár és kifinomultságot, mások vagyunk, szubjektív az egész.
2019. máj. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Én azt hittem eddig, hogy ha külön van egy mély sugárzó, akkor az biztos jobb.

Már megérte a kérdés, mert akkor keresgélhetek 2.0-ok között is.

2019. máj. 13. 15:53
 8/10 anonim ***** válasza:
Jó sztereó rendszerhez nem kell mélyláda. 2.0-ban biztos, hogy használtan vennék egy erősítőt, az lenne olyan 25-30 000, ehhez pedig 50-ért egy használt hangfalszettet, 20-ért egy USB-s hangkártyát. Azzal már úgy értelmes hangzást lehetne elérni.
2019. máj. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2.1 = 2.0 amiből kispóroltak egy mélyet.
2019. máj. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Más is egyet ért a fentebb ajánlott hangrendszerrel?


Mert megnéztem és nekem jónak tűnik. Néztem párat, ami 70 meg 80 ezer volt, de ez még azoknál is jobbnak tűnik.

2019. máj. 13. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!