Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy pioneer stereo amplifi...

Van egy pioneer stereo amplifier sa-708 erösitöm és egy dld 500+ pro 3 mélyladám lessz baja így?

Figyelt kérdés
Lessz baja valamelyiknek ha igy hajtom ? Mert ugye az erösitö 8ohm a mély 4 asziszem , azt eszrevettem ha felcsavarom a kakaót jobban melegszik az erösitö, ha normálon megy a zene akkor nem melegszik. Elöre is koszi (nyelvtan tanárok off)

2019. máj. 13. 22:09
 1/6 repulo ***** válasza:
Milyen hangfal van még rákötve?
2019. máj. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Lesz, azt hiszem", helyesen írva.

Hogy a többi hibáról ne is beszéljek.

Egyik szakmám a hivatásos nyelvtannáci, másik az elektronika.

De ha te már előre beszólogatsz, akkor szakmai tippekkel nem zavarlak, mert elfogyott a betűkeret.

2019. máj. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Még 2db 200w os hangfal pontos nevet nemtudok de mind 2 8ohm os.
2019. máj. 14. 00:10
 4/6 repulo ***** válasza:

Elvileg túl sok baja nem lesz az erősítőnek, de arra van esély, ha csúcsra hajtod az erősítőt négyzet jellel kinyírja a hangfalakat.

Egyébként 4-16 Ohm-os az erősítő, de rá is van írva.

2019. máj. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Miaz a négyzet jel?
2019. máj. 14. 01:09
 6/6 A kérdező kommentje:
Illetve még az lenne a kérdesem hány wattot ad le az erösitö ? Valahol azt olvastam 65w, de maxra tekerni nemnagyon tudom mert megölné a 200w os falakat , azt nemtudom hogy a mélyet (dld)t kinyirná e hiszen az 800w rms elviekben ha maxra tekerném de nemnagyon mertem még felcsavarni (tegnap vettem a dld-t)
2019. máj. 14. 01:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!