Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés

Trust Tytan 2.1 Mélyláda kérdés?

Régen volt egy Genius 5.1-es rendszerem, a mélyláda gondolom valami hiba miatt susogó hangot adott ki a reflexcső tehát eléggé lehetett hallani ahogy a levegő áramlik kifele, én ezt nagyon megszoktam és már hiányzik is, most egy Trust Tytan 2.1 nevű hangrendszerem van és ebbe már "normális" a reflex cső tehát nincsen ilyen susogó hang, valahogyan meglehetne oldani hogy ez a susogó levegő áramlás hang visszatérjen?

máj. 20. 16:11  Privát üzenet  

A válaszok
Uhh te aztán nem lehetsz valami nagy igényű...

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 20. 19:25 Privát üzenet
A mélyládánál az egy "hiba", nem kívánt jelenség, ha susogó hang jön ki belőle. Túl nagy a cső, túlméretezett a láda, özön dolog tudja okozni, de abszolút nem kívánatos dolog.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont máj. 20. 21:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Jó szobába az autós mélyláda?
A mély nem tölti be a szobát?
Van egy pioneer stereo amplifier sa-708 erösitöm és egy dld 500+ pro 3 mélyladám lessz baja így?
Aktív autós mélyládához milyen fejegységet ajánlanátok, illetve mennyire számít maga a fejegység?
Miért nem szól a SAL bs10/a aktív autós mélyláda?
Kef psw2000 mélynyomó elsőnek bekapcsoltam, szólt, aztán második bekapcsolásra elhallgatott. Mi lehet a baja?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!