Milyen fajtát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Az a gond, hogy nem nagyon értek a különféle elektronikus eszközök felépítéséhez/részeihez. Laptopot szeretnék vásárolni, maximum 140.000 ft értékben.

Amikre használnám:

▪fényképszerkesztések

▪3D-s szerkesztések

▪word,powerpoint stb..

▪hétköznapi egyszerű netezés

Annyit tudok, hogy ilyen árkategóriában játékra is alkalmas laptopot nem fogok találni, viszont online játékos oldalakra fel lehet menni gondolom. Mint például a 'y8 játék oldal'.Vagy ezek az online játékok vírusosak?



2019. máj. 31. 14:00
 1/2 anonim válasza:
Ezek 99% ban biztonságosak, kivéve ha egy kínai cég megvásárolja az y8-at :D, Én asztalipc-t ajánlanék mivel többet kapsz a pénzedért. Mivel a laptopban minden össze van sűrítve és ez olyan drága benne. De viszont ha ide-oda akarod cipelni akkor a laptop a megoldás. Nekem van egy Dell és egy Asus laptopom a Dellen gyorsabban futnak a programok az Asuson meg a játékok üzemelnek jobban. Ennek az az oka hogy a Dell be jobb processzor van az Asusban pedig jobb Videókártya. De ha nem akarsz komolyabb játékokat futtatni hanem inkább hétköznapi felhasználás mellett döntesz akkor én egy erősebb processzorú Dell laptopot ajánlok, mivel ahogy néztem Asusban kicsit drágább a jobb proci, de az Asusban annyi az előny hogy az én tapasztalataim alapján masszívabb mint a Dell.
2019. jún. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2019. jún. 8. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!