Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nemrég vettem egy LG 43UK6470PLC tévét. Genius 2.1-es hangfalat szeretnék rákötni, de nem tudom hova lehetne bedugni. Ha a DVD hátuljába dugom a hang csatikat, külön hangon szólnak a hangfalak és a tv hangja is, ami elég rosszul hangzik. Egy 4k-s tévé elvileg le tudja kezelni a stereo hangot és, ha igen hogyan? Valamit be kéne állítani?


2019. jún. 12. 20:45
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Innen most már csak szörnyen frusztráltan távozhatsz...


Szóval kedves KÉRDEZŐ (NEM te...) mi a pontos típusa a Genius hangfalnak?

2019. jún. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

"Nemrég vettem egy LG 43UK6470PLC tévét. Genius 2.1-es hangfalat szeretnék rákötni"


Unalmas vagy már az ostobaságaiddal, bárgyún vigyorgó bamba szmájlikkal, diszlexiás problémáiddal.

Ez a kérdés általában így szokott felmerülni, hogy valaki a TV-re szeretne hangkimenetet.

De a mai TV-ken gyakran már csak optikai kimenet van, esetleg a HDMI ARC, amire érintőlegesen utaltam már (#2), de képzeld arra én is tudok RCA-kimenetű kovertert.

Hogy a kérdező utána még szerencsétlenkedett a DVD lejátszóval is, az csak pótcselekvés, a kiinduláshoz semmi köze.

2019. jún. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Vagyis konvertert.
2019. jún. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

# 21 "Szóval kedves KÉRDEZŐ (NEM te...) mi a pontos típusa a Genius hangfalnak?"


De én képzeld, ugyan mi lenne, az a típus, amelyiknek van két RCA bemenete.

Arra kötjük az optikai átalakítót, amit linkeltem én is, vagy a másik válaszoló is. Ilyen egyszerű.

Tudod, amit sokáig képtelen voltál megnézni, pedig simán rákereshettél volna a cikkszámra is, ami ott virított.

De tőlem megtanulhattad még ezt is.

Tartozol egy bocsánatkéréssel, amiért butaságod, trollkodásod miatt feleslegesen fárasztottál!

Vagy inkább csendben kullogj el...

Hihetetlen, mekkora sötét figurák vannak.

2019. jún. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Valóban elnézést...de

NINCSEN RCA BE(!) menete...

Elvagy tévedve az IN és OUT között.

MIBŐL MIBE szeretnénk továbbítani+ nagy a pofád és se**fej is vagy komám...

De túlteszed majd magad ezen és bek4phat0d a tudományodat...ökör...

ja és :)

2019. jún. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Jók vagytok, folytassátok!

Mi piszok jól szórakoztunk. Popcorn van bőven. Gyerünk, tovább!

2019. jún. 14. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 Ohnee válasza:

És a kérdésre sem kaptunk választ.

ÉN használtam (volna) egyébként ilyen vackot amit linkkeltek de megse nyikkant

2019. jún. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Lassan mondom, hogy minden diszlexiás is megértse:


Ez itt egy rendszeresen visszatérő kérdés (Gyakori Kérdés), amikor az emberek nem tudnak mit kezdeni a TV optikai kimenetével, erre szoktunk ajánlani egy Toslink --> RCA átalakítót.


Amit a kérdezők megköszönnek és örömmel használnak. Havonta akár többször is van ilyen kérdés.


Kifejezetten félnótások kedvéért mutatok egy Genius 2.1 egységet is, könnyen kattintható link (URL) segítségével, amire vidd rá az egeret és nyomd meg annak bal fülét:

[link]

Érted?

Jack input esetén persze megáll a tudomány, de majd segítek, csak kérdezz!

2019. jún. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!