Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért szakad meg folyamatosan...

Miért szakad meg folyamatosan az internetkapcsolat?

Figyelt kérdés

Ha kábellel kötöm össze a laptopomat bizonyos időközönként megszakad a kapcsolat, de csak kb 2 másodpercre. Nem sok idő de mégis akármit csinálok bezavarja, akár videót nézek, akár játszok megakad mert nincs internet.

Próbáltam már a többi laptopommal is. Az egyiken win8 volt azzal is ugyanezt csinálta. Win7 rendszeren viszont semmi gond nincs. Amit én használok azon win10 van. Próbáltam már másik kábellel is, sőt más helyen is rákötöttem már internetre és ugyanez volt a gond.



2019. júl. 1. 10:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és a drivert is újratelepítettem már, de úgy sem történt változás.
2019. júl. 1. 10:56
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet rossz csatlakozója esetleg nem ártana egy ujratelpitès ha azt sem jó akkor laptopal lehet gond.
2019. júl. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De van rá esély hogy két laptoppal is ugyanaz legyen a baj?
2019. júl. 1. 11:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Inkább elvenèm szakemberhez
2019. júl. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!