Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Folyamatosan megszakad az...

Folyamatosan megszakad az internetkapcsolat, mittegyek?

Figyelt kérdés
Szóval a t-home nál vagyok mint szolgáltató a router és a modem egyben van huawei márkájú. Körülbelül 5 percet megy a tv internet és utána megáll ha kihúzom a modemet és újra bedugom elindul a net és a tv is. Még annyi hogy a tv internet és a telefon is ebből a router modem konbóból ágazik szét

2016. dec. 28. 20:33
 1/5 Dongaben ***** válasza:
Hasonlóan jártam egy Technicolor modemmel... Addig zaklattam a szolgáltatót, amíg kicserélték. Most egy Sagem van bekötve, hónapok óta hibátlan...
2016. dec. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen nálam is járt már a szolgátató kicserélték 1 hónapig jó volt most megint rossz az egész
2016. dec. 28. 21:06
 3/5 Dongaben ***** válasza:
Ha ugyanarra cserélték, akkor nem sok értelme volt. Lehet resetelni, de akkor mindent újra be kell állítani. Én azt mondanám, tessék csak zaklatni őket...azért fizetünk, hogy működjön!:)
2016. dec. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk egy hónapja cserélték le a Pirellit a legújabb ZTE-re. És a mai napig nem volt baja, most este viszont valamiért lelassult a net, egyes oldalakat nem tölt be a Chrome időtullépés miatt! Szintén Telekom, de nem akarom reseteli, az IPTV-vel nincs gond.
2016. dec. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat akkor holnap felhívom őket.
2016. dec. 28. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!