Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem működnek rendesen...

Khal kérdése:

Miért nem működnek rendesen az új hangszóróim?

Figyelt kérdés

vettem egy 5.1-es hama hangszórót viszont nagyobb hangerőn a basszus nem teljesit olyan jól , néha néha meg recseg is.

most meg kaptam egy alesis elevate 3 -at és ezért sem vagyok oda , a basszusa nagyon gyenge

valaki nemtudja mit nem csinálok jól ? ezeknek vajon kell valami driver,vagy..?



2019. júl. 2. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Fogyasztói társadalom. Kis pénz, kis foci.

Legközelebb rendelj neten, akkor visszaküldheted ha nem vagy vele elégedett.

2019. júl. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy jó basszushoz megfelelő mélynyomó kell. A sima egyszerű hangszórók csak a minimális basszust tudják leadni, na meg persze nem ártana egy jobb fajta erősítő sem amiben van némi teljesítmény.
2019. júl. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy normális mély hangszóró min. 25-cmnél kezdödik.
2019. júl. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

nem igazán hinném hogy ilyen gyenge teljesitményük van , valami más lehet a gond csak nem tudom mi

ráadásul az alesis egy barátomnak is van , ami tökéletesen működik .

garancia alatt vannak még , csak gondoltam rákérdek itt hogy vajon mit ronthattam el , mert nem létezik hogy két selejtet kapjak

2019. júl. 2. 18:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Földön legyen a kis mély, távolabb a szoba középvonalaitól, falhoz se nagyon közel többnyire (van szoba és hangfal kombináció, amiben pont a fal mellett tűnik kevésbé rossznak, meg az ízlések-igények is tudnak ezen alakítani).


Próbálgass! Legegyszerűbb, ha a szubot valakinek a kezébe adod, és a három leggyakoribb lehallgató helyeden megtartatod vele, míg a szóba jövő elhelyezési pontokra sorban ráfülelsz büdösbogár pózban, és táblázatba pontozod a hallottakat, végül eldöntöd, melyik hely számodra a jó kompromisszum. BTW most 2600 a Pennyben a lyukanként kapcsolós elosztó. :)

2019. júl. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

de hiába rakom máshova ha gyenge a basszus

esetleg kéne egy program amin feltolom a basszust?

2019. júl. 2. 22:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, hangszínszabályzás nélkül az emberek túlnyomó többsége nem élvezi a zenét, tehát lehet ez is a baj. A hangbeállításokban kell legyen ekvalizer.
2019. júl. 3. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!