Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nektek is belassul a net egy...

Nektek is belassul a net egy JBL eszköz használatakor?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy JBL Go 2-őm. Mikor bekapcsolom és összepárosítom a telefonommal, az internet nem képes semmire sem, annyira belassul, hogy zenét se lehet kapcsolni youtube-ról... Ez miért lehet? Mindenkinek ilyen a készüléke vagy internettel lehet probléma ilyenkor?

Egy másik problémám is van a JBL-el, hogy van nekem jack-jack kábelem amivel telefonnal ezen a kábelen keresztül tudok zenét lejátszani. Nos, ezzel nem lenne semmi gond, viszont ha beledugom mindkét készülékbe a kábelt, be kell kapcsoljam a hangszórót, de ilyenkor is rá lehet kapcsolódni bluetooth-al és addig villog míg szabad a bluetooth-a. Ez meg az első dolog miatt gond.. gondoltam arra hogy azért nem jó jack-jack-el, mert ami maga az a rész amit beledugsz akörül van egy vastagabb műanyag/gumi(nem tudom milyen anyag) anyagú rész így nem illeszkedik bele rendesen.

Ha bármelyik problémámhoz van hozzáfűznivalótok amivel tudtok esetleg segíteni írjátok le ide vagy üzenetbe, kérlek. :(



2019. júl. 2. 23:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha csak be van kapcsolva a bt és semmi kütyü a közelben (városon kívül), akkor is nagyot lassul a mobilnet is a telómon. Huawei P9Lite. Túrtam fórumokat, nagyon nem ritka probléma. Fullos telefonokkal valahogy nagyon ritkán panaszkodnak, lehet csak lapítanak persze, benne a sok lóvé meg minden, aztán yt+bt kombóval beégsz egy grillezésen...
2019. júl. 3. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, én is kerestem cikket róla, emiatt írtam már egy kérdést ide.. nekem Huawei Y6 II van, de ha simán be van kapcsolva a bt nekem is lassulkodik minden. Legalább nem vagyok egyedül ilyen problémával.
2019. júl. 3. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!