Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri megvárni az új, erősebb...

Megéri megvárni az új, erősebb Nintendo Switchet?

Figyelt kérdés
Eldöntöttem, hogy veszek egyet, mert kezdenek egészen jó, sőt akàr nagyon játékok is kijönni erre a platformra és modtanság hallottam, hogy elvileg egy gyengébb és egy erősebb is jön. Igazából a véleményetekre vagyok kíváncsi, választotok köszönöm.

2019. júl. 5. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Az eddigi infók alapján csodát nem várok tőle, számítási kapacitásban a pletykák alapján alig lesz különbség(ha egyáltalán), esetleg kaphat szebb kijelzőt de kb ennyi. Több ram szerintem nem segít rajta, valószínűtlen hogy bármelyik játék kihasználná a jövőben(hacsak nem cross platform cuccok, de azok többnyire elég retek portot kapnak csak a nintendo konzoljaira, nem ezen a platformon játszanám őket), a nagyobb tárhely meg oké, tök jó, de egy percet nem várnék a nagyobb helyre, ma már nagyon olcsón lehet venni nagy és gyors sd kártyákat. Az olcsóbb meg(szintén csak pletyka) elvesztheti azt amitől a switch switch, ha tulajdonképpen egy táblagép lesz beépített kontrollerrel akkor nem tudom mennyire lesz piaca.
2019. júl. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Na meg ha ez 100ezer körül indult akkor mennyi lehet majd az, a pofátlanságnak nincs határa :D
2019. júl. 5. 23:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi pofátlanság, nem kapsz ezzel megegyező hardvert sehol olcsóbban. Egyelőre nincs infó az árazásról, valószínű $40-50 lesz a különbség legfeljebb(áfával együtt ~20 ezer). A pofátlanság hogy itthon(vagy keletebbre pláne) nem fizetik meg az embereket, és 100 ezer forintot csak nyögvenyelősen tudnak rengetegen kiköhögni(ha egyáltalán) hiába dolgoznak rengeteget, tőlünk nyugatabbra ez nincs egy heti fizetés.
2019. júl. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Persze igazad van.. inkább úgy értettem, hogy most veszel egy ilyen konzolt 100k-ért, egy Pro kontrollert plusz 1-2 kiegészítőt és eljussz egy Ps4 Pro árához.. persze itt nem is erről van szó, nem is egy kategória na, de az érzés ott motoszkál benned.. még annyit, hogy tényleg nehéz összegyűjteni rá az árát, főleg ha diákmunkában dolgozol :D.. nyár eleje óta szinte folyamat dolgozok és még csak a fele van meg, de alapvetően sokakra igaz ez sajnos.
2019. júl. 6. 18:07
 5/9 Krisipoke ***** válasza:

Miután még abszolút semmi információ nincs az erősebb verzióról (tehát nem csak annyi, hogy pontosan milyen lesz, és mikor jön ki, hanem még annyi sem, hogy egyáltalán ténylegesen lesz-e), szerintem ha van rá most elég olyan játék, ami érdekel, vagy nagyon kihasználnád a hordozhatóságát, akkor szerintem felesleges várni. Lehet, hogy csak 3 év múlva jön egy erősebb verzió, lehet, hogy soha. Nem tudni.


Az ára valóban nem olcsó, de nem igazán értek egyet, hogy főleg diákmunkával nehéz összeszedni, sőt. Ha mondjuk rendes munkád van mondjuk egy közepes fizetéssel, de minden hónapban neked kell fizetni a számlákat, ha bérelt helyen laksz, akkor a lakbért, ha vezetsz akkor a méregdrága benzint és kötelező biztosítást, a kaját, vagy akár még családod is van, akit te tartasz el, akkor még sokkal lassabban jön össze az a bizonyos összeg, pláne, ha még másra is szeretnél félre tenni, nem csak a játékra. Diákként szerintem sokkal könnyebb összespórolni a pénzt szinte bármire, ha a szüleiddel laksz és szinte semmire nem kell költened, de nyilván ez családtól és fizetéstől is függ. :)


Viszont a PS4 Pro-s kommentre... Ha úgy érzed, hogy nagyon motoszkálna benned, hogy "ennyi pénzből azt is vehettél volna", lehet, hogy talán jobban járnál azzal. Olyat vegyél a pénzedből, ami neked jobban tetszene. Nekem is Switchem van, és nincs PS4-em, de sose jutott eszembe, hogy a Switch árából vehettem volna egy PS4-et is, és mennyivel jobb lett volna - egyszerűen tudom, hogy a Switch játékai és funkciói jobban érdekelnek, mint a PS4-é, azért választottam azt. Persze, PS4-re is van jó néhány játék, ami érdekelne, de azzal úgy vagyok, hogy ráérek akár 5 év múlva venni egyet, amikor már szinte ingyen dobálják utánam, a jó játékok akkor is jók lesznek. :)

2019. júl. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Egyetértek azzal, hogy felnőttként vagy akár szülőként sokkal nehezebb félrerakni egy ilyenre, nyilván nem ez a legfontosabb, csak tudod gyerekként ezt talán kicsit máshogy éled meg, ha fogalmazhatok így és nem sértőnek szánom, de a felnőttek már beleszoktak ebbe. Alapvetően mi, gyerekek nem igazán gondolunk bele feltétlenül abba, hogy mit kell értünk illetve egyéb dolgokért megszemvedniük a felnőtteknek. Talán természetesnek gondoljuk, hogy ez adott és aztán belecsöppenünk a szartengerbe :D És vannak azok, akik már sajnos gyerekekorukban megtapasztalják az élet viszontagságait, szerencsére engem támogatnak a szüleim, csak most eldöntöttem, hogy ezt megpróbálom megoldani egyedül.


Ps4re meg csak annyit, hogy jelenleg van lehetőségem kipróbálni az adottságait, illetve az exkluzív játékait, nem bánnám meg, ha Switchet vennék, csak az árát viszonyítottam valamihez :D

2019. júl. 7. 17:00
 7/9 A kérdező kommentje:
Ahogy látom nem valószínű, hogy kiadnak mostanság egy erősebb konzolt, tekintve hogy kb 1órája bejelentették a Lite verziót. Szerintem most maxra járatják a sima Switchet és majd utána valamikor. Így viszont el is dőlt, hogy mikor veszek :D
2019. júl. 10. 16:33
 8/9 anonim válasza:
Tippre november körül jön az erősebb switch. Persze ez 100% találgatás. Az E3 után volt egy riport valaki Nintendo fejessel a Financial Timesban. Ott ő megerősítette hivatalosan, hogy mindkét új switch már gyártás alatt van. Persze megjelenési időpontot nem mondott. Engem meglepett hogy nem egyszerre jelentették be a kettőt ma. Szerintem megvárják a karácsonyi időszakot. Nem hiszem, hogy elhúzzák jobban. Jövőre jön az új Xbox és ps5.
2019. júl. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Krisipoke ***** válasza:
Utolsó: Nem, eddig semmi hivatalos bejelentés nem volt ezekről, tehát Nintendo fejesek sem mondtak ilyet.
2019. júl. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!