Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan kell egy Fiat Punto 2...

Feri17 kérdése:

Hogyan kell egy Fiat Punto 2 -be? Be szerelni a rádiót (Autós Magnó "Bluetooth, Aux, SD Kártyaolvasós") Digitális

Figyelt kérdés

A Műszerfalból csak pár zsinór lóg ki a lejátszó helyett, viszont annak ellenére hogy értek hozzá, én is meglepődtem mert ismeretlen a zsinór színek!

Piros szál: Pozitív (12v)

Fekete szál: Negatív (0v

+ 1 Rózsaszín, 1 Kék, 1 Sárga, 1 Feket/Lila, stb a lényeg az hogy

6 Szín fajta, + a Plus, Minus

Gyors segítség kéne. Unalmasak a hosszú utak zene nélkül. Előre is köszi a válaszokat!



#autós magnó #12 voltos (Digitális #távirányítós is)
2019. júl. 5. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Aki ért hozzá, az nem mond zsinórokat és szálakat, viszont a hangszórókat pillanatok alatt beazonosítja multiméterrel vagy szárazelemmel / kisebb akkuval.

Tudtad? A hangszóró recseg, ha rákötsz egy elemet /hozzáértő.

A kérdés nem konzisztens.

2019. júl. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogy a fázisok azonosításáról ne is beszéljek: amikor előre mozdul a membrán, pozitív megjelölése.
2019. júl. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vidd el egy autóvillamossági szerelőhöz, mert egyértelmű, hogy te nem értesz hozzá.
2019. júl. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Hogyan kell egy Fiat Punto 2 -be? Be szerelni a rádiót"

A legegyszerűbb módja olyanra bízni, aki nem itt kérdezősködik.

2019. júl. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Rájöttem magamtól, Igen egyébként tudtam hogy a kis elem is megmozdítja a hangszórót... Sokan azt mondták hogy kevés lessz a 45Ah, Minimum 55Ah kellene. Nos ez egyrészt igaz, másrészt viszont nem mert több fajta autós rádióm van, inkább bele tettem egy fél digitá & Equ laiser -eset. A Kábelek úgymond "Cigány módra" voltak huzalozva, nos a lebontott müszerfal stb megmutatta az útirányt. az első 2 ajtóban a hangszórók jobbra cserélve + Hátra behúzva 2 kábel, amiről egy M.N.C Fut mára már. Köszönöm a segítséget és a válaszokat! Szép napot mindenkinek!
2019. júl. 10. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!