Miért folyik folyton az e-cigi tankom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy Smok tfv12 baby prince tankom és időnként folyik a levegőzésen, de mind a 4,5 ml kifolyik belőle.Kipróbáltam kb már 5 fajta porlasztóval és egyszercsak gondol egyet és kifolyik, nem tudom mitöl lehet én úgy vélem a porlasztónál a meneténél az o gyűrű nem érintkezhet esetleg a bázishoz rendesen. A folyásokba semmiféle rendszer nincs, tehát nem akkor ha bemelegszik a lötyi , utántöltés utána vagy ilyesmi tök véletlenszerű.70vg használok. Mondjatok légyszi valami sufnizást xD.

2019. júl. 13. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet a tömítés szétment.
2019. júl. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

De ezt a kérdést már egyszer feltetted úgy emlékszem...

A másik lehetőség, hogy kicseréled az egész tankot az lesz a megoldás, mert "sufnizás" itt nincs.

2019. júl. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tettem még fel, sufnizás alatt azt értem hogy pl valamivel jobban kiemelni a gyűrűt vagy ilyesmi. Csak amugy azt nem értem hogy most akkor ez hibás darab vagy mi? Kiad a gyártó egy szart? XD Már bocsi mert már igen nincs lehetőségem mást megnézni, hogy mi miatt folyhat.
2019. júl. 14. 00:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Garanciás?
2019. júl. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát maga a gyártótol vettem szoval szerintem az, de mindegy, nem fogok szórakozni vele.
2019. júl. 14. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!