Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hiba volt, hogy letiltottam?

Hiba volt, hogy letiltottam?

Figyelt kérdés
Letiltottam facebookról az egyik volt legjobb barátomat, korábban osztálytársak voltunk, utána is sűrün jártunk bulizni, iszogatni. Az utóbbi egy éveben nem tudom mi történt vele, de teljesen megszakította a kapcsolatot velem, mikozben a baráti társaság harmadik tagjával ugyanúgy eljár ide-oda, + szereztek maguknak egy másik embert helyettem.... Már rég nem követem őket, de annyira felbosszantott és bántó ez a dolog, hogy letiltottam, hogy sose lássam véletlenül se. Visszacsinálni már nem nagyon lehet, mert újra bejelölni meg beszélni vele hülyén venné ki magát. Nem tudom, hogy tudatos volt-e ez a részükről vagy nem, de szerintem akkor sem kéne ennyi leszarni valakit, akivel régebben rendszeresen találkozott meg beszélgetett.
2019. júl. 27. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Egyszerűen csak törölni kellett volna az ismerősök közül. A tiltás felesleges volt.
2019. júl. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor is újra be kellene jelölni, ha esetleg jóban lennénk újra, a tiltás azért kellett, mert elegem lett a képekből a közös programjaikról.
2019. júl. 27. 18:01
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Hiba. Kicsinyes, gyerekes dolog.


Amúgy ha annyira rohadtul nem szeretnéd látni, van egy kikövetés opció is, ugyanúgy ismerősök maradtok csak nem látod poztjait a feededben.

2019. júl. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom, ki is voltak követve már egy jó ideje, csak néha nem bírom megállni, hogy ne nézzem meg miket raktak fel...
2019. júl. 27. 19:22
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Semmi értelme az egész tiltás lehetőségnek a face-en, ugyanis akkor lehet hogy semmit nem látsz belőle, de viszont odakerül a tiltólistádra, és akárhányszor rámész arra a listára, ott fogod látni a nevét, szóval hatalmas öngól.
2019. júl. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Ja, és senkit sem KELL bejelölni. ;-)
2019. júl. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Szerintem, ha jobban érzed magad tőle akkor nem hiba.
2019. júl. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!