Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért figurázza ki Mr Busta a...

Miért figurázza ki Mr Busta a "Bohócképző" zenéjében a többi zenészt?

Figyelt kérdés
AK26nak a sztoriját vágom, hogy miért gyűlöli őket, de ott van pl. Awful,Karola illetve a többi? Valaki letudná írni az összesnek a háttérsztoriját?

2019. aug. 4. 00:19
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Mert már annyira nem hallgatja senki, és így próbál valahogy még figyelmet kelteni.. Borzasztó amiket csinál, egyszerűen nevetséges a mostani zenéi.. Karola azért hagyta ott, mivel nem hagyta Busta Karolát a számaihoz saját szövegeket írni, nem hagyta érvényesülni, másokal közreműködést csináljon.. Szerintem youtube - n még fenn van Karola live - ja ahol el meséli az egészet
2019. aug. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%

Mert kiléptek az RTM-ből és ő ezt árulásnak vette, azaz úgy érzi hogy az ő hátán másztak fel. De ez a csávó nem százas. Rapszakma 2 című förtelmében beoltotta Day-t is, meg még más előadókat, ncore staff-ját megfenyegette hogy levágja a kezét.


Egyszer hozzászóltam egy "zenéjéhez", a kommentemet nem ment ki rögtön, hanem a jóváhagyására várt. Később se jelent meg, mert ő ezt nem látta odavalónak, de reagált rá, úgy hogy kiírta nyilvánosan engem legyökerezve, hogy az "alapnak közenincs annak a külföldi előadónak a számához, akit én megemlítettem."

2019. aug. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%

Sirhat karola, hogy nem irhatott sajat szamokat (mert tehetsegtelen) de attol, meg bekapta busta fszat.


Es valo igaz, felmasztak rajta, majd leleptek.


Busta se szazas mostanaban, ezt alairom, de attol meg a bohockepzoben sok igazsag van.

Mondjuk nem ertem killat miert oltja, merfoldekkel jobbat es nagyobbat hoztak mo-ra mint o.

2019. aug. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
Valaki hallgat még ilyen szarokat, mint Mr Busta? Ez minden csak nem zene.
2019. aug. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Egy profilozó pszichológus a szöveget meghallgatva felállítja a kórképet. A rap amúgy is a fikázásról szól, nem egy pozitív műfaj. A hip-hop a kellemesebb.
2019. aug. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És Essemm-el és Awful-lal mi a helyzet? Ők is kiléptek az rtmgangből?
2019. aug. 5. 00:52
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Awful kilépett, bár ő tudtommal békésen távozott, és nem mondta el, hogy miért. Mr.Bustán meg Zamerati-n kívül már senki nincs az RTM-ben, érdekes, hogy Awful, Kamion is eltűntek, akik a kezdetektől ott voltak. Esemmel összeveszett régebben, akkor boxolni is akartak, aztán szokás szerint semmi nem lett belőle.
2020. jan. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!