Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Érdemes lenne egy ilyen...

Érdemes lenne egy ilyen emberrel egyáltalán megpróbálni beszélni? Ha igen, hogy?

Figyelt kérdés

Adott 2 általános iskolai osztálytársam, mindketten fiúk, a kettő közül az egyik a legjobb barátom, én lány vagyok, már túl vagyunk az érettségin, de jóban maradtunk nagyon, együtt járunk el, stb. A két fiú egymásnak “sógora” ugyanis a legjobb barátom barátnője a másik srác húga. Itt kezdődik a probléma. Hívjuk a lányt mondjuk Sárinak, a legjobb barátomat Hunornak, a harmadik srácot pedig Kristófnak. Múlt évben elmentünk legjobb barátnőmmel az általános iskolai bálunkba, mert a testvére táncolt és én is meg voltam hívva a család által. Kristóffal itt összetalálkoztunk, ugyanis a húga is táncolt és nagyon megörültünk egymásnak, ittunk egy kis sört, dumáltunk, táncoltunk, Kristófnak pedig sikerült kissé felöntenie a garatra és többet volt velünk, mint a húgával, egyébként nem is spec. velem és a legjobb barátnőmmel volt, hanem barátnőm pasijával, ők leültek és beszélgettek, mi pedig egy idő után másik asztalhoz ültünk, hogy tudjunk kissé kényesebb dolgokról is beszélni, igazából mi azt sem tudtuk, hogy ők fogyasztanak úgy rendesebben. Kristóf húga szörnyű nagy hisztit csapott le állítólag miután mi elmentünk és elhordott minket mindenféle könnyűvérűnek. Innentől kezdve Kristóf és Hunor is tiltva van tőlünk, ha Sári éppen nincs itthon, akkor tudunk találkozni, de ha kérdezi kikkel vannak, akkor tagadniuk, hazudniuk kell, hogy ne legyen óriási balhé. Volt olyan is, hogy Hunor nagyon leitatott, amikor Sári is ott volt, onnantól kezdve én egy ezen az oldalon el nem fogadott szóval kifejezett hölgy vagyok, egy senki, egy alkoholista farpofa, csak azért, mert évente egyszer én elengedem magam, egyébként nem járok sehova, barátom is van 1.5 éve , aki számomra a legelső volt minden tekintetben, felvettek egyetemre, dolgozok, de persze, én egy mocsok alkoholista vagyok. Kristóffal napi telefonkapcsolatban vagyunk, szinte minden nap beszélünk, ilyenkor ha Sári hallja, pattog és kiakad, ha nem tudja meg kivel beszél a bátyja. Volt olyan, hogy kicsapta a telefont a kezéből...

Ezen felül egyébként voltunk már úgy beülni valahol, hogy jött Sári is, akkor jópofizott, sőt, néha még normálisan is lehetett beszélni vele, a hátam mögött pedig titkolniuk kell, ha beszélnek velem, de olyan is volt már, hogy Hunornak küldtem

képet, mikor épp Sári mellette volt és Sári hazaküldte. Most szeptemberben lesz egy 3 napos buli, ahova jönni fog egy napot Sári is velük, a fiúkkal meg már megbeszéltük, hogy együtt megyünk, így kénytelen vagyok megint végignézni a jópofit, amit nem akarok megint, sokadjára... érdemes egyáltalán egy ilyen embert leültetni és szemtől szembe megkérdezni mi a problémája? Vagy elmagyarázni neki az egyébként teljesen egyértelmű szituációt? Nekem kellene egyáltalán felvilágosítani, hogy 16 évesen ne szóljon bele a 19-20 évesek dolgába? Megtehetem egyébként ezt? Úgy értem, tényleg, csak annyi közünk van egymáshoz, hogy a pasija és a testvére a legjobb barátaim.

Sári: 16

Hunor, Kristóf, én: 19



2019. aug. 17. 23:14
 1/1 anonim válasza:
Hát ha már a Hunor és Kristóf nem beszél eről a Sárival hogy mi van akkor te legyél az aki beszél vele mert most szerintem ne durrogjon egy taknyos 16 éves
2019. aug. 19. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!