Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol találok olyan lányt aki...

Hol találok olyan lányt aki barátkozna egy meleg fiúval?

Figyelt kérdés
2019. szept. 8. 16:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem ugy mindenhol. Nagy többségben a ferfiak ítélik el a meleg férfiakat. Ha egy leszbikus párt látnak, az menő, de ha férfi párt akk undorító...

En nem nagyon hallottam olyan lányról aki nagyon elitelne. Max aki mar régebben született, vagy a cigányok. Sajnálom, de ne tudtam szebben fogalmazni.

2019. szept. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

En is szivesen baratkoznek lanyokkal, de korombeliek, vagy parcev kulonbseggel sose talaltam.


29/F meleg

2019. szept. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
76%
Barhol
2019. szept. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
#3: Hetekkel ezelőtt két cigány csaj ellezdett velem beszélgetni az utcán. Mint az kiderült azért elegyedtek szóba velem, hogy megdughassanak... Mondtam Nekik, hogy a pasik érdekelnek, amit jól fogadtak, s mondták akkor tudnának szerezni nekem valakit (ezt az ajánlatot is elutasítottam, of course :D).
2019. szept. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Ah istenem, de jó lenne...

Egy pasi, aki nem akar lépten-nyomon megdu gni?! Ne viccelj már! Tök jó érzés lehet.

2019. okt. 14. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
76%
Minden álmom!
2019. nov. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Itt vagyok, velem lehet nyugodtan :)
2019. nov. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%

Nekem meleg korombeli srác a legjobb barátom.


Egy nagyobb projektem alatt ismerkedtünk meg, amikor feladtam egy hirdetést milyen tudással, precizitással rendelkező művész segédet keresek.


Találkoztunk, beszélgettünk, egyeztettünk, majd bele vágtunk a munkába.

Eljárogattunk kávézóba egyre többször, végül már nem is munkával való kapcsolatos témákat lapoztunk.


Az évek alatt mindig számíthattunk egymásra.


Mindketten szinglik vagyunk, mert egyszerűen kifogjuk az idiótábbnál idiótább embereket.

Egymás szeretet hiányát is megoldjuk...

Van aki furcsálja, de nem érdekel minket.

Pl összebújva filmezgetünk, együtt kockulunk én az ölébe ülök, mint egy kisgyerek (160vagyok, 198 ő).


Tollasozunk, röpizünk, biciklizünk, utazásra is együtt megyünk.

Együtt alszunk, szeretem amikor simizi a fejem, akkor kb macska vagyok, imádom.


Pont beszéltük a napokban (virus miatt több időt vagyunk együtt s otthoni munkára álltunk teljesen + nem vagyunk egyedül)

hogy van egy plusz hatalmas előnye a mi barátságunknak:


A szeretet hiányos emberek hajlamosak fejest ugrani rossz kapcsolatba 😅👎🕳️

Amióta ismerjük egymást, azóta egyikünk se csinált olyan meggondolatlanságot, mert megkapjuk egymástól. 😊


Megjegyzés: nincs szexuális kapcsolat s nem is menne.


2 bújós macska egymásra talált.


Pasis pasi ő, senki meg nem mondaná, hogy meleg. Én is csak egy elszólásakor jöttem rá. Semmi nonverbális jelét nem láttam, pedig ki szoktam szúrni másokon.


Van hogy párnak néznek minket s volt hogy zaklató perverz állatoktól védett be nem egyszer.


Volt aki mondta : biztos sokat mutatsz magadból... Sima nadrág van rajtam általában + magas nyakú hosszú ujjú garbóim + zakó.



A nők nagyobb arányban nyitottabbak a "más" emberekre.


Pasik féltik a seggüket...


Egy kisebb társaságot hozott fel hozzám tesóm.

Mindenki tudta hogy barátunk meleg csak 1 valaki nem, a kis újonc köztük.


A gyerek lesápadt s odébb ment, elkezdtük szivatni mekkorát kap ha rossz lesz. 🙃


A fintorgó gyereknek oda mondta ismi:

"Cicuka, ennyire egoisták vagytok ti hetero pasik, azt hiszitek minden melegnek bejöttök? Nekünk is van ám saját izlésünk.

2020. márc. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én szívesen barátkoznèk. :)
2020. márc. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a férfiakkal tényleg ez a probléma. Ha valamiből úgy gondolják, hogy meleg vagy, rögtön azt hiszik, hogy szexet akarsz tőlük. Meg sem fordul a fejükben, hogy esetleg csak haverkodnál, mint bármelyik másik férfi.


Túl nagy az egójuk, és ráadásul magukból indulnak ki, mivel náluk 100 férfiból 1 közeledik nőhöz szexuális szándék nélkül. És még ők nézik le, aki meleg.

2020. ápr. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!