Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ha egy volt...

Mit csináljak ha egy volt osztálytársam feltöri a facebookomat?

Figyelt kérdés
Pedig be van állítva a kétlépcsős azonosítás. Onnan tudom hogy ki írja nekem a város nevét,ahol ő lakik és nincs más ismerősöm ott és nem tudom hogy hogyan. És csak kóddal tudna belépni. A telefon itt van és csak én kapom meg a kódot,SMSben.
2019. szept. 20. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Változtass jelszót.
2019. szept. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem törte fel, csak te vagy balhere.


Rohadt nehéz feltörni egy facebook fiókot. Az ide írogatók 99.99%-a csak simán balhere, és bejelentkezve maradt más gépről, ezért tudtak belekontárkodni a fiókjába. A maradék 0.01% meg simán paranoid skizofrén, aki csak hiszi, hogy feltörték a fiókját. Komoly informatikai tudás kell, az nem elég, hogy valaki tud telepíteni windowst, vagy tudja nyomkodni a lájk gombot.

2019. szept. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Informatikai szakon tanul.
2019. szept. 20. 18:36
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az csak egy dolog, hogy hol tanul. Én 12 éve tanulok németet és segg hülye vagyok a nyelvtan részéhez.
2019. szept. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem törte fel. A facebook nekem is néha olyan vàrost mutat ahol még csak soha nem is jàrtam. Ez a face hibàja. Ha sms el van védve a fiókad amúgy is képtelenség feltörni.
2019. szept. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Az semmit nem jelent, hol tanul. A valós tudása biztos, hogy nincs közel se ahhoz, hogy komplett rendszert feltörjön. Ha mégis, akkor nem a te facebook-fiókoddal fog szórakozni, hanem valami értelmeset csinál, amiből haszna is van.
2019. szept. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

De hát akkor mit tört fel? Akkor nem tudott belépni ezek szerint...


Jelszót változtatsz, és kész.

Akkor kiléptet mindenhonnan. Az új jelszavadat pedig nem fogja megtudni sehogysem.

2019. szept. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szabó István 71 válasza:
Facebook: A profilkép bejelentkezésének engedélyezése ?! Ezt inkább ne ! 20 karakteres jelszó , és a profilkép bejelentkezés aktív , a kút és a partja eset :-) Ez a gyenge pont !
2020. aug. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!