Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyibe kerülhet amerikába...

Mennyibe kerülhet amerikába csomagot küldeni?

Figyelt kérdés
Voltam az egyesült államokban cserediák, és az ottani barátaimat már nagyon régen nem láttam. Azon gondolkoztam, hogy esetleg küldenék nekik csomagot itthonról, pár aprósággal, mint pálinka (ha olyat egyáltalán lehet küldeni), meg más hasonló magyar dolgokkal. Michigan, Pennsilvania, New York, Wisconsin államokba szétszórva menne 11db csomag. Esetleg valaki tudna segíteni ebben egy kicsit, hogy ez pontosan hogyan is működik, és nagyjából mennyibe kerülne ez az egész?
2019. szept. 21. 02:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Én anno James Rolfe-nak küldtem úgy 2 éve egy csomagot, amiben egy társasjáték volt - 8 ezerbe került.
2019. szept. 21. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nagyon draga a csomag az USAba

alkoholt nem lehet postan szallitani, az amerikai posta, USPS, megtagadja a kiszallitasat

ha biztosra akarsz menni, hogy meg is erkezik a csomag (illetve ha nem lehet kezbesiteni, akkor legalabb visszakuldjek hozzad a cuccot) ahhoz ajanlva kell feladnod, amitol meg dragabb lesz


peldakent, most adtak fel nekem 4 doboz cigarettat, aminek szinte semmi sulya nincs, hagyomanyos pukis boritekban es 1800 forintot fizettek


ha valami ertelmeset akarsz, aminek mar sulya is van, akkor tobbezret otthagysza a postan... raadasul nem is biztos, hogy a haverok annyira fognak neki orulni :o

2019. szept. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!