Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szeretnék fiúkkal barátkozni....

Szeretnék fiúkkal barátkozni. Hol tudnék e célből ismerkedni szerintetek?

Figyelt kérdés
Vannak társkereső oldalak meg ilyenek, de fontos hogy tényleg nem pasizni akarok, csak barátkozni. Kérdezhetnétek hogy minek akkor, hát azért mert nincsenek nagyon fiú barátaim pedig mindig is szerettem volna, ők egész más szempontokból látják a dolgokat, tudnának tanácsot adni, stb...valami tipp? 17l

2019. okt. 1. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Felső korhatár van esetleg??
2019. okt. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
#1 ha eddig nem tudtad, a barátság nem korhatáros dolog. Ahogy nemtől se függ. Csak a hozzáállással vannak gondok.
2019. okt. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Itt vagyok, budapesti vagy? Bár kicsit idős vagyok már, 29/F. Ha hihetünk a fenti kommentnek, a barátság tényleg kortalan.
2019. okt. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne :P
2019. okt. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hagyjátok... Ráírtam, először válaszolt, majd a második üzenetem után felszívódott. Nem gondolja komolyan a barátkozást.
2019. okt. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez a baj mindenkivel. Senki sem gondolja komolyan. Eljátssza a magányos elveszett lelket, de felejtsd el, hogy hagyja magát megismerni. Ide csak sírni járnak.
2019. okt. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!