Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit tegyek?

Loveeeeeeeeee kérdése:

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

A legjobb bartnőmmel már lassan 3 éve vagyunk jó barátságban. Igazából mindent megtudunk egymással beszélni, viszont vagy egy nagy rossz szokása: sokszor csak úgy eltűnik, nem ír napokig és aztán azt mondja hogy nem volt kedzve beszégetni senkivel. Nyilván az ember megérti ezt, de amikor már legalább 10-szer eljátssza ezt az nagyon rosszul esik. Megértem, hogy az embernek valamikor nincs kedve beszélgetni, de annyival igazán megtisztelhetnénk a másikat, hogy ezt legalább megírjuk neki. Még tavaly volt egy kisebb összeveszésünk amikor leoltott engem, miszerint mindig én vagyok az aki sajnáltatja magát, és ő pedig a rossz. Ezekután én még normálisan viszonyultam hozzá, hogy beszéljük meg és hasonlók. Aztán egy ideig minden rendben volt. Még egyszer kétszer elsütötte ezt a nincs kedvem beszélgetni dolgot, de egyébként minden rendben zajlott, egészen tegnapig. Megint nem írt vissza több napig, de most arra fogta, hogy efoglalt volt, nyilván megértő voltam vele. Aztán megkérdeztem hogy haragszik-e rám valamiért és azt mondta nem tudja, csak sok minden történt és nincs jól de amikor megkérdeztem mi a baj, azt mondta nem akar róla beszélni. Ennyivel zárult a beszélgetésünk.

Nem mondom hogy nincsenek hibáim, de én mindig mellette álltam, bármilyen gondja, baja volt, és úgy érzem nem érdemlem ezt. Még akkor is amikor megbántott vagy úgy viselkedett velem, ahogyan én soha nem tudtam volna vele, megpróbáltam megértő lenni.

Szerintetek bennem van a hiba? Tényleg ennyire rossz barátja lennék?



2019. okt. 21. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak más barátaid is? Nem ragaszkodsz hozzá túlságosan?
2019. okt. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért nem hagyod hogy élje az életèt? Hagyj teret neki.
2019. okt. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 Lehet hogy igazad van, csak ő valóban egy olyan személy akinek bármit elmondhatok talán ezért. Vannak más barátaim is, de mégis ő az aki a legtöbbet tudja rólam.


#2 Én hagyok neki elég teret. Én már felajánlottam neki hogy beszélessünk akkor kevesebbet ha neki ez sok, vagy terhelő, de mindig azt mondta hogy ő nem akar kevesebbet, mert szeret velem beszélgetni stb.

2019. okt. 21. 23:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet tényleg olyan baja van, amit még neked sem tud/mer elmondani? Miért olyan nehéz elképzelni egy ilyet? Esetleg nem egy társasági ember, vagy esetleg nem tudja úgy kifejezni magát írásban? Miért nem ültök be valahová inkább? Ahhoz sincs kedve?


Írj rá, hívd fel, látogasd meg, vagy mittomén, de valahogy beszéljétek ezt meg.

2019. okt. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hagyd békén,ami nem megy ne erőltesd.Ha akarja elmondja,ha nem ,nem.Ha folyton nyaggatod még rosszabb lesz.
2019. okt. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!