Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha egy barát valamivel viccel...

Ha egy barát valamivel viccel akkor azt komolyan is gondolja, mondja?

Figyelt kérdés
Utána hozzá tette hogy csak viccel. Többször megemlítette. Közben röhögött. Viszont felmerült bennem hogy mi van ha igazat mondd?
2019. okt. 26. 06:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden viccnek a fele igaz, ezt sose felejtsd el. Ezerszer volt alkalmam meggyőződni erről az igazságról.
2019. okt. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyénfüggő, hogy számodra mit jelent az adott téma/szituáció és mivel viccel, annak van jelentősége.
2019. okt. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azzal szokott viccelni hogy kihasznált egy másik emberrel akivel jóba voltam. Ezt többször is megemlítette. Röhögött. Majd mindig mondja utána hogy viccelt és csak szivat. Meg hogy nem tartja vele a kapcsolatot,és ezt többször meg is mutatta nekem.
2019. okt. 26. 06:58
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Emberfüggő. Én ismerek olyan vérparasztokat akik előszeretettel bújtatják a véleményüket viccek mögé, aztán ha megemlítik nekik rögtön jön a védekezés hogy csak vicc volt, miközben a vak is látja hogy komolyan gondolták.
2019. okt. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nos ez szituáció és ember függő.

Haveri körben mi is viccelünk ezzel: "Most jól kihasználom a testedet." ez nálunk azt jelenti AZ ÉN "FERDE HAJLAMÚ" BARÁTI KÖRÖMBEN , hogy segítséget kérek szépen és mindhatsz nemet is rá. Csak ezt egy kívül álló n fogja érteni. A HR osztályon a titkárnőnek nem ezekkel a szavakkal mondom. Mert félre érti... Hiszen ez belterjes poén.

És igen, félig igaz, mert ezeket a segítségekért nem kap anyagi juttatást a haver, akinek a "testét kihasználom", talán kap egy ebédet, vagy pár sört. De nem több. Nem haverok vagyunk, hanem barátok. Ha hajnali 3kor hív, hogy segítség kell, annyit kérdezek, hova menjek. És igen, vicces de amíg az is érti a viccet, akit "kihasználok", addig rendben van.

2019. okt. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kb. ez a véleményem:

[link]

2019. okt. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszi Réka, jó cikket írtál! :)
2019. okt. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!