Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi lehet a baj? Hogyan tudnék...

Mi lehet a baj? Hogyan tudnék segíteni?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem nemrégiben valakivel, akit apránként megkedveltem. Eleinte ő kereste velem a kapcsolatot, aztán onnantól kezdve, hogy én is nyitottam felé barátilag, egyre visszahúzódóbb lett. Állítása szerint szeretné tartani a kapcsolatot, de nem tesz érte semmit, sőt, lassan kimondottan kerül. Magyarázat nincs rá.

Vajon miért zárkózott be ennyire? Érdemes egyáltalán keresnem még, vagy hagyjam a csudába?


2019. okt. 29. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd.
2019. okt. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Segiteni csak ott kell ahol kernek is belöle.

En is hagynam.

2019. okt. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd.Ami nem megy ne erőltesd.
2019. okt. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy picit "túl sok" volt neki a dolog. Hagyd kicsit leülepedni aztán majd ha akar keres.
2019. okt. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerinted mit kellene tennie? Te milyen lépést tettél ez irányba? Mi lenne az elvárásod, az igényed vele szemben? Ezt egyeztettétek egymással?

Mitől érzed azt, hogy kerülne? Erről beszéltetek?


Kicsit nekem ez úgy tűnik, mint amikor elesik valaki az utcán, és "én nem lépek", mert a másikra várunk...


Szerintem ha érdekel ez a valaki, van valamilyen közös szikra egymás közt, akkor ne légy bátortalan, kezdeményezz felé, és tisztázzátok a fenti kéréseket. Vagy ha még eszedbe jut valami, akkor azokat is.

Ilyen miatt nem érdemes csak úgy elveszni hagyni valamit...

2019. okt. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!