Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen emberek az angolok?

Milyen emberek az angolok?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyanok véleménye érdekelne akik közöttük éltek, esetleg ismerkedtek velük.
2019. dec. 25. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:
66%

Őszintén? Környéktől függ. Általánosságban azt mondanám, hogy a nők többsége egyáltalán nem egyedi, főleg az anyatigrisek. A vérbeli angoloknál általában a férfi dolgozik, amíg a nő veri a pénzt és szüli az ökröket egymás után, akiket nem lehet fegyelmezni. Arrogánsak, és felsőbbrendű fajnak érzi magát. Jobban megy ez a tévképzet mint a németeknél. A fiatalok kicsit elfogadóbbak, de büszkék arra, hogy angolok: ismerek olyan személyeket (húszas korosztály), akik még mindig gyarmatokról beszélnek, tehát pl. India az az övék.


Az essexi emberek egy külön kategória, de én vicceseknek találom őket, meg igazából leszharnak mindent. Vitatkozni velük pláne nem érdemes, de igazából más angol is poént gyárt belőlük.


Az idős bácsikkal/nénikkel mondjuk csak pozitív élményem volt, segítőkészek voltak és aranyosak, befogadóak. Egyszer nem voltam otthon, és a szomszéd nénihez adták be a csomagomat, és egyáltalán nem csinált belőle problémát, sőt örült, hogy segíthetett. A munkahelyemen is volt egy idős néni, na ő aztán nagyon angolosan öltözködött (mint kb a királynő, és beszédben is az előkelőbb angollal beszélt), de nagyon kedves volt, és mondta magáról, hogy ő egy bolond cicás néni (imádta a macskákat és a teát), nagyon jó humora volt. Volt egy zsémbesebb öregember is, de nem volt rossz szándékú csak állandóan morgolódott :D


Viszont a hatalmon lévő angolok (vezetőség/főnökség/tulaj), az szinte mind rasszista, és ki nem állhatják a bevándorlókat mint pl. a magyarokat. Csak a férfiak szeretik a szép magyar lányokat, azért nagyon oda vannak (nem csodálom mondjuk). Na még egy indok, amiért a nők jobban rühhellik a külföldieket.


A fiatalok, tehát az általános/középiskolás korosztály többsége meg nem ismer határokat Londonban. Ha rájuk nézel már kb. arra készülnek, hogy megtépjenek. És ez az agresszív viselkedés főképp a lányoknál jellemző. Volt, hogy hallottam, hogy kibeszélnek (sztem lerítt rólam, hogy külföldi vagyok). Ja, meg állandóan füveznek, tehát paranoiásak is, és azt hiszik, hogy ha vki rájuk néz, az civil „rendőr” (ott gyakori, hogy fiatalokat küldenek ki terepre, hogy felderítsék a dílereket- pl. vásárlással).


Tehát Londonban a fiatalokat sztem jobb elkerülni, de sztem kiszűrhetőek a problémás alakok a viselkedésük/stílusuk alapján. A fekákkal egyszer sem volt problémám, pedig mindenki róluk volt első sorban negatív véleménnyel. Le sem szhartak, egy rosszalló kommentet sem kaptam. Pedig ahol éltem, sok „kisebbség” lakott. Volt egy feka munkatársam is (bár nem sokáig), de nagyon jó fej, laza srác volt (nem, nem drogozott), szerettem vele dolgozni.


De azt mondom neked, hogy a magyarok überelik az angolokat, és őszintén megvallva inkább vérmérgezett angolok társaságában lennék, mint külhoni magyarokkal, mert hihetetlen, hogy mit meg nem engednek maguknak, egy szharkeverő bagázs a többség. Előbb valnám magamat románnak, mint magyarnak, a magyarok hírneve évről évre rosszabb. Volt magyar munkatársam is kint és az a jó magyaros moralitás csak kiéleződöttebb volt: panaszkodás ment ezerrel, de energiát a munkába már alig fektettek és persze, mindenki más volt a hibás. A pénzt viszont szórják, ha hazajönnek meg ők a janik (menők). És mondom, ezt már az angolok is észrevették, tehát egyre ellenszenvesebbek a magyarokkal szemben, főleg a munkáltatók.



Persze, tisztelet a kivételnek.

2019. dec. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
58%

Az elozo jol osszefoglalta.

A legtobbje az idiota, nelkulozi a jozan eszt, hihetetlenul ostobak es hihetetlenul nacionalistak. Tenyleg meg a legalja angol is felsobrendubbnek kepzeli magat.

A ferfiak egyaltalan nem ferfiasak, a nok hangosak es kozonsegesek.

A gyerekek elviselhetetlenek, es egyre jobban elhulyulnek.


Igen, a 60 felettiekkel nekem is jo tapasztalataim vannak csak.


Es en se tartom a kapcsolatot magyarokkal itt. Isten ments! De angolokkal se. Nagyon lenezik a kelet-europaiakat, de ezt sose fogjak a szemedbe mondani, mert ketszinu nepseg.

2019. dec. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!