Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Manuelnek mi a műfaja?

KIakadtam00 kérdése:

Manuelnek mi a műfaja?

Figyelt kérdés

Van valami konkrét műfaja a hip hopon/popon belül ? gondolok itt az anyu büszke,Kicsilány.

Nagyon bejönnek,de sehol se találok ilyes fajta zenéket.


2019. dec. 30. 13:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Mainstream tinik körében orgazmust/erekciót kiváltó, ByeAlex anyagi haszonszerzése és a fiatalok megrontása céljából összegányolt szarkupac.
2019. dec. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hasznos kielégítő kommenteked remélem beleülsz egy szögbe :)

Mostmár tudom :)))))

2019. dec. 30. 15:17
 3/12 anonim ***** válasza:
Valamilyen pop-os trap - hip hop
2019. dec. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A lágyabb dallamok talán lo-fi.

Nem értek ezekhez a stílusokhoz 😃


De wikipédia (angol) kutatás, és hozzá hallgagni a youtube mixeket, segít eligazodni.

2019. dec. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Buzrap ;)
2019. dec. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Manüel kornyikálásának pontos műfaji meghatározása nem könnyű, közelít a macskavernyogás műfajához, mindemellett sok rokonságot mutat a "elmeroggyantak nyöszörgése" néven futó műfajban született művekkel is. Még hadd tegyem hozzá, hogy az e műfajban született alkotásokat az agyilag gyengék szokták előszeretettel fogyasztani, mivelhogy készíteni is ők szokták.
2019. dec. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Juice Wrld volt Manuel peldakepe, csak volt mert ugye par hete halt meg szegeny :/ na neki nagyon hasonlo stilusu zenei vannak, meg a hangja is ugyanolyan. Egyebkent ez ilyen dallamos rappeles trapes alapra, Amerikaban most eleg meno dolog lett, ugyhogy ha hallgatsz amcsi rap hip-op slagerlistakat, ott fogsz talalkozni eleg sok ilyen tipusuval.
2019. dec. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Manuelnek olyan a hangja, mint Juice Worldnek, meg a stílus is hasonló? XDDD

Vannak itt vicces emberek.

Amúgy nem tudom mi ez a kérdés, a magyar "zene" tele van ilyen trash sz@rokkal.

YT -> felkapott videók és ott a sok Manuelhez hasonló zenének nevezett valami.

2019. dec. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Wrld ***

Autokorrekt -_-

2019. dec. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Jaaaaaj dik Manuel, már itt is???

Az a repedtfazék hanf, Istenem, szerintem a kínzás a műfaja. Vallatásnál lehetne használni az "énekét".

Pont hallottam, hogy valakik átdolgozták azt a szemből fúj a hó számàt, vagy mi a címe. Nagyon fura volt úgy hallani, hogy két szép hang énekli, és nem az a repedt fazék sértő hang.

Meg az az ütnivaló fej, meg az a beképzeltség jaj...

2019. dec. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!