Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csinálja ezt?

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Az állítólagos legjobb barátom egyik nap csak úgy közölte velem, hogy neki hiányzik az a barátja, akivel összeveszett. Meg hogy vele mennyire egymásra találtak. Nem mondtam rá semmit... Aztán kitalálta, hogy menjünk be moziba, fel is keltem reggel, majd 5 perccel azelőtt, hogy jött volna a buszom közölte hogy mégsem. Szombatra is megbeszéltünk egy mozit, majd lefújta. Nem ír vissza, meg semmi. Ha felhívjuk egymást csak én beszélek, ő meg unottan "aha"-zik... Ez most mi? Velem próbálja bepótolni a "volt legjobb barátját"? Nekem ez rosszul esik :(

17L



2020. jan. 2. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A kommunikáció a kulcs. Ülj le vele beszélgetni, és mondd meg neki, hogy ez nem így működik.


Ha továbbra is ilyen paraszt marad, jobban is jársz, ha kivágod az életedből.


Amúgy meg már nem azért a pénzért, de mi akadályozza meg, hogy kibéküljön a barátjával? És ennek te miért állnál útjában? Nem tudom, tisztában vagytok-e vele, de egy embernek több barátja is lehet. Sőt, *kéne* legyen.

2020. jan. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert nem érdekled, nem élvezi a társaságod se. Hagyd szerintem. Keress egy olyat akivel van közös témátok.
2020. jan. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat szoktunk röhögni, pár hete még minden a legnagyobb rendben volt. Sokszor ő írt rám, vagy hívott, beszélgettünk, volt sok emlékünk... De valami nagyon más lett... És voltak akiket azért bántottam meg, mert megvédtem őt... Köztük egy barátnőmet, aki mindig ott volt nekem, meghallgatott, ha sírtam jókedvre derített... Ő mindig megérezte ha valami nem oké. Én pedig otthagytam... Vagy 3-szor. De mindig megbocsájtott. De már egyszerűen nincs képem odamenni hozzá.
2020. jan. 2. 19:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha az előző barátnődhöz odamész és bocsánatot kérsz, azt szerintem értékelné, elég nagy bátorság kell ehhez, de megbocsájtana, i think
2020. jan. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!