Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a f. sz ez? Hogy lehet...

Mi a f. sz ez? Hogy lehet értelmezni ezt a beállítást Facebookon?

Figyelt kérdés

A korábbi bejegyzések láthatóságának korlátozása az idővonalon

Amennyiben úgy döntesz, hogy a régebbi bejegyzéseid, a Az ismerősök ismerősei körében az idővonaladon megosztott bejegyzések és a „Nyilvános” bejegyzések láthatóságát korlátozni szeretnéd, azok a továbbiakban csak az Ismerősök számára lesznek láthatók. Az ezekben a bejegyzésekben megjelöltek és az ismerőseik szintén láthatják majd ezeket a bejegyzéseket.

Ha egy adott bejegyzésnél szeretnéd módosítani, hogy kik számára látható, lépj a kérdéses bejegyzéshez és adj meg más célközönséget


Lehet csak én vagyok diszlexiás de tényleg nem tudom értelmezni. Ilyen hülye beállítást. Időt kell áldozni csak, hogy fel tudd fogni, pedig az adataid védelméről van szó. Szhar facebook.


2020. jan. 15. 18:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Ha vannak olyan bejegyzéseid, melyek megtekintési korlátozása alapján az ismerősi körödnél tágabb körnek is látható, akkor ezzel a beállítással egyszerre szűkítheted az összes bejegyzés láthatóságát arra, hogy csak az ismerőseid láthassák.
2020. jan. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mit nem értesz belőle???
2020. jan. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

2


Nem tudom értelmezni a szöveget, hosszú körmondat és azt sem tudom mire vonatkoznak egyes facebookos terminológiák, hiszen nem vagyok nagy facebookos.


Csak annyit szeretnék beállítani, hogy senki ne láthasson semmit rólam.

2020. jan. 15. 18:42
 4/11 A kérdező kommentje:

1


Köszi. De minek ilyen beállítás egyáltalán?

Ki találja ki ezeket és miért?

2020. jan. 15. 18:43
 5/11 anonim ***** válasza:
Beállítod, aztán megnézed idegenként a profilod és látod, hogy sikerült-e.
2020. jan. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Azoknak való leginkább a beállítás, akik az évek során mindenféle olyan dolgot posztoltak a világnak, amit azóta már megbántak (felnőttek, más a nézőpontjuk, kinőttek valami rajongásból vagy idióta nézetből), és szeretnék ezeket a nyilvános posztokat egyszerre, egy kattintással eltüntetni a publikumtól. Törlődni nem fognak a posztok, de a láthatóságuk visszaugrik a legszűkebb publikus körre: csak az ismerősök láthatják, idegenek (feltételezve, hogy nem gyűjtögetsz vadidegeneket ismerősként) már nem.
2020. jan. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem a facebook a szhar, amiért te képtelen vagy értelmezni két összetett mondatot, valamint nem értesz hozzá.
2020. jan. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7


Bocs de nincs kedvem facebook tanfolyamra járni csak hogy használni tudjam. Lehetne egy kicsit felhasználóbarátabb is, főleg ha adatvédelemről van szó, pláne egy olyan világban amelyben mindenki simán hozzáférhet személyes adataidhoz, sőt adják veszik a cégek egymásnak.

2020. jan. 16. 15:02
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá tanfolyam, csak tudni kell szöveget értelmezni. Nehogymár más hibája legyen, hogy neked nem megy!
2020. jan. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

9


Értelmezhetetlen, nyelvtanilag helytelen mondat!

2020. jan. 16. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!