Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy csatlakozzak be? (Bővebbe...

Hogy csatlakozzak be? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy ismerősi köröm, ahol mindenki ilyen poénkodós, vicces megszólalásaik vannak, de én nem nagyon tudok hozzászólni. Nem azt mondom, hogy túl komoly vagyok vagy nincs humorérzékem, mert tetszenek amiket mondanak, de én nem tudok hasonló vicces kommenteket hozzáfűzni, és nem is vagyok túl beszédes. Mi lehet a baj velem? Hogy lehet ezen változtatni?

2020. jan. 23. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Változtatni? Sehogy. Nem is kell.
2020. jan. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sehogy. És semmi baj nincs veled. Ilyen vagy. Szerintem rossz lenne ha erőltetnéd.
2020. jan. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak lazán, ne erőltesd, ami nem megy zsigerből. Így is okés vagy.

De ha nagyon változni akarsz, akkor hajrá, önfejlesztő könyvek, nézz youtubeon előadásokat, olvass sokat, próbálj meg kialakítani magadban egy egyéniséget. Nem kell amúgy olyannak lennünk, mint mások. Csak engedd el magad egy társaságban, és érezd felszabadultan magadat. Ha most nem tudsz olyan jó poént lőni, mint más hát istenem....senki nem tartja ezt számon.

2020. febr. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!