Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Pár éve beszélek egy lánnyal....

Pár éve beszélek egy lánnyal. Eleinte nem volt szimpatikus, de idővel az lett. Elszerettem volna hívni beszélgetni, de azt kaptam tőle válaszul, hogy most jelenleg nincs szüksége senkire. Lehet belőle még valami vagy inkább hadjam az egészet? 18/F

Figyelt kérdés
2020. febr. 4. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem volt szimpatikus, akkor miért beszelgettel vele? Amúgy meg tartsd tiszteletben a kérését. Esetleg tudakold meg tőle, hogy a későbbiekben szeretne e tőled valamit?
2020. febr. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ennek már mindegy.
2020. febr. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hogy a fenébe lehet valakivel csak úgy ÉVEKIG!! beszélgetni??
2020. febr. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt tényleg elárulhatnád, hogy miért beszélgettél vele ennyi ideig. Én kiváncsi vagyok. :D
2020. febr. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt gyanítom, neten beszélgettek évekig, lelkileg jól megértettétek egymást.

Mondhatod neki, hogy élőben szeretnél beszélgetni, azt is, hogy nem feltétlenül olyan céllal. Bár ha azt mondtad neki először hogy olyan céllal szeretnél akkor lehet már mindegy de tisztázni a dolgot megérné.

2020. febr. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor egy kicsit várj, hátha elmúlik a jelenleg nincs szüksége. Szerintem lehet ebből azért valami.
2020. febr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hagyd az egészet. Nemet mondott, és kész. Most komolyan olyan papucs vagy, hogy ha később azt mondja, hogy "jó, mégis", akkor ugrasz egyből, ha hív? Vessen magára, én többet nem próbálkoznék nála, és ha később ő kezdeményezne, meg is mondanám, hogy volt lehetősége, de kihagyta.


Persze erre lehet azt mondani, hogy "most nincs szüksége senkire", csak én azt nem értem, hogy ha elhívod beszélgetni, abba miért kell egyből a párkapcsolatot belelátni? Nyugodtan elmehetett volna veled beszélgetni, de ő ehelyett elutasított, mint pasit. Szóval jogosan utasíthatod el később, amikor "már lesz valakire szüksége".

2020. febr. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!